23 yaşındayım daha önce hiç seks yapmadım

Soru

Merhaba 23 yaşındayım hiç seks yapmadım utangaç biriyim son zamanlarda çok istekliyim dayanamıyorum ilk seks olarak kendime uygun beni anlayacak ve bana seksi öğretecek bayan nasıl bulabilirim.

Cevaplar ( 13 )

 1. merhaba, yaşınız henüz genç, başkalarıyla saçma arayışlara girmek, acemice hatalar yapmak, sonrasında pişmanlıklar yaşamak yerine arayışınızda doğru yöne bakmak sizin için faydalı olacaktır. partner değil de, en iyisi birlikte bu hayatı geçireceğiniz, yaşadığınız süreçte herşeyi paylaşabileceğiniz değer verdiğiniz bir eş aramanız daha eftaldir. bu şekilde cinselliğe birlikte adım atar, acemide olsanız yavaş yavaş yavaş her şeyi yine birlikte öğrenir, deneyimler, birlikte keşfedersiniz. cinsel mutluluğu yakalamanın sırrı da burada, cinsellik duygusal bağ olmadan bir süre sonra anlamını yitirir ve haz vermez olur. en çok kullandığım örnekten yola çıkarak diyebiliriz ki, eş olmadan yaşanan cinsellik şerbeti olmayan baklavaya benzer, yersiniz ama bir tat vermez. tavsiye olarak evlilik, eş bulma sitelerine bakın. bol şanslar ve mutluluklar dileriz.

  • Evet hocam yıllardır aklımda böyle düşünce var evleneceğim kişiye ihanette etmek istemiyorum evlenmeden cinsel ilişkiye girmek istemiyorum bu devirde de kızlara güven olmuyor görüyoruz sağda solda programlarda aldatan aldatana ne yapacağım bilemiyorum.

 2. herkes evlenmeden önce seks yapacak diye bir kural yok hatta kendini eşine saklamak çok daha doğru bir davranış

  • Hic birsey bilmemeside cok yanlis. Evlendigi zaman eside ayni olursa isi cok zor olur. Bir deneyim sart öncelikle

  • Evet benim düşüncem de bu yönde eşime ihanet olur ama hiç deneyimim yok ben kendimi biliyorum ilk ilişkimiz 10 saniye sürer 😂

 3. ben sizin gibi düşünmüyorum @Murat06 yıllardır evli olupta eşini seks konusunda hala mutlu olamayan kişiler var

 4. gönderin gelsin bana ben ne var ne yok öğretirim ona, bu arada nerdeydi benim kelepçem kırbacım 🙂

 5. cevap yazanlar çok doğru demişler evlen seninde olsun 🙂

  • Evet evlenip olması daha iyi ama hiç bilmeden gerekli performansı göstermeyip eşimide mutlu edemezsem bu sefer beni aldatır düşüncesindeyim

 6. merhaba arkadaşlar, bende 28 yaşındayım, daha önce hiç seks yapmadım, nasıl bir şey merak ediyorum. mast ile aynımı ? merak ediyorum nasıl bir duygu nasıl bir his bilgi verebilir misiniz ?

Bir cevap bırakın