kavga sonrası sex yaparak barışmak

Soru

merhaba, biz sevgilimle anlaşamıyoruz sık sık tartışıp kavga ediyoruz sonra birkaç gün konuşmuyoruz. sinirimiz yatışınca hiç bir şey yokmuş gibi naber falan diye mesajlaşmaya başlıyoruz. buluşunca da bir birimizi iğnelemeye laf sokmaya başlıyoruz. o ara atışırken ayrılalım anlaşamıyoruz gibi diyaloglar geçiyor, benim sinirlerim boşalıyor ağlıyorum, o beni teselli ediyor sarılıyor falan derken cinsel arzularımız kabarıyor deli gibi seks yapıyoruz. tabi o sekste öyle her zaman yaptığımız sıradan seksler gibi olmuyor daha duygusal daha zevkli daha yoğun bir cinsellik oluyor. seksten sonra yatakta başlıyoruz konuşmaya sen beni kırdın öyle dedin böyle yaptın istemden söyledim falan derken barışıyoruz. ya aslında diyeceğim şu aslında biz anlaşamıyor geçinemiyor muyuz ? sanki evlensek hiç geçinemeyeceğiz, galiba bizim derdimiz seks yapmak, seks için bir birimize tahammül ediyoruz. nasıl bir ilişki sürdürüyoruz anlamıyorum ?

Cevaplar ( 4 )

  1. yazının sonunda seks için birbirimize tahammül ediyoruz demişsin bunu fark etmen bile güzel bir şey ayrıca evlenince nasıl bir hayat yaşayacağınıda merak ediyosun kısaca şöyle kendi görüşümü aktarayım zamanın gençleri hızlı sürekli öpüşmek elleşmek seks yapmak için birbiriyle oluyolar tabi herkes için geçerli değil ama bu yaşıma kadar gördüklerim hep öyle sende sadece seks için bir şeylere tahammül ettiğinden eminsen evlenmeyi yani şuanki sevgilinle evlenmeyi bence aklından çıkar çünkü evlilik seksten ibaret değil sekste önemli tabi ama daha önemli şeyler var huzur geçim derdi evde sıcak yemeği varlık içinde yapmak gibi gibi şeyler ayrıca şunuda demeliyim bende partnerimle ateşli bi kavga ettiğimde sürekli her kavgada güzel bi seks yapmayı ikimizde düşünüyoruz bu da değişik bir duygu neden olduğuna dair kesin bir şey diyemem ama aklından çıkarmayacağın şey şu olsun ilerde evleneceğin kişiyle sadece seks için evlenme seksle hayatını düzene sokmaya çalışma yukarda dediğim gibi evlilikte seksten daha önemli şeyler var umarım yazdıklarımla yardımcı olabilmişimdir

  2. şu aşamada sorunların üstünü örtüp sekslede konuyu dağıtıp geçiştiriyorsunuz. evli olmadığınız aynı evde yaşaamdığınız bellirli bazı görevleriniz ve kurallar olmadığı için bir şekilde savaşa sevişe zaman geçiriyorsunuz. iş ciddiye binerse o zaman durum vahim, sorunlar için bir birinizi suçlayacak ve bir birinize tahüll edemez duruma, sonraki aşamada ise nefret eder hale geleceksiniz. o zaman cinsellik falan sizi kurtaramaz, öle olacak ki nefretiniz cinsel arzularınızı bastıracak. belli yani sizde farkındasınız anlaşamadığınızın, uyumsuz olduğunuzun. bu durumda ilişkiniz sadece cinselliğe dayalı tatmin ilişkisinden ibaret olduğu ortaya çıkıyor.

  3. azıp kudurunca barışıyor seks yapıp rahatlıyor sonra rahat batıyor savaşmaya başlıyorsunuz. tabi evlilik yok sorumluluk yok. tık tık tık fuckbuddy hayatı, sevişelim rahatlayalım gerisi boş öyle yani. yok yok daha doğru tabir evlilik dışı ilişki hatta fuhuş yahu. şimdi siz sevişme falan derken bide hatayla çocuk yaparsınız, yine siteye girer ikinci sorunuzu hamile kaldım ne yacam diye yazarsınız. fuck buddy hayatı yaşayıp, birde karşısındaki sanki karısı kocası yada eşiymiş gibi şikatet edip dert yanıyorsunuz ya helal size. hayat size güzel, dert etmeyin bu partnerle olmazsa bşaka bir tane bulursunuz dünyada insan mı yok.

  4. bitti bitecek derken mutabakat sağlanıp barışma gerçekleştiğinde yapılan cinsellik genellikle daha duygusal ve daha şehvetsel olur. içinde bulunduğunuz durum toksik bir hale girmiş ilişki türü diyebiliriz. cinselllik evliliğin %10 bile değil. kavga gürültü eksik olmayan bir ilişkide evlilik söz konusu bile olamaz. bir de evlilik durumda ailelerde işin içine girince daha da saçma sapan bir hal alabilir. günün birinde ikinizden biri daha iyi bir alternatif bulacak ve ilişkiniz bitecek. taşıma suyuyla degirmen dönmez bir an önce bitirin bence.

Bir cevap bırakın