dışarıya sütyen yada külot giymeden çıkıyorum

Soru

Dışarı çıktığımda çok açık giyinmeyi seviyorum kadın erkek fark etmez insanların gözlerinin üzerimde olmasını da istiyor veseviyorum. Bazen iç çamaşırı bile giymediğim bazende sütyen takmadan alışverişe yada gezmeye gidiyorum. Külot giymediğimde mini short giyiyorum. Short giydiğimde ara sıra düzeltmeye çalışıyorum ama bunu yaparken de çok eğleniyorum. Sütyen giymediğimde ise askısız mini elbise giyiyorum. sizce ben iç çamaşırsız çıktığım için fazla teşhircimiyim.

Cevaplar ( 11 )

 1. selam, birkaç soru önce farketmeden aşırı giyindiği için vucut bölgelerinde kararmalar olan birisine öneri olarak biraz daha geniş rahat giyinin diye öneride bulunduk, sizde ise genişlik rahatlık ölçüsü kaçmış hiç giymemeye gitmiş. farkında değilsiniz ama sorununuz teşhircilik. vücudunuzu sergilemeyi ve bu şekilde insanları tahrik etmeyi seviyorsunuz. lakin bu yanlış bir düşünce. deseydiniz ki beni giysiler sıkıyor, efil efil gezmeyi seviyorum, ferah olsun istiyorum o sebeple giymiyordum o zaman sorun yok sevmiyorsanız giymeyin derdik ama teşhircilik için bundan zevk aldığınız için giymemek kötü bir durum. kişinin psikolojisinde ve gelecek yaşantısında sorunlara sebep olabilecek bir eylemdir yaptığınız. bizce bu düşünceyi çöpe atın gitsin. hoş giyinin güzel giyinin beğenilen takdir edilen bakışlar alın, isterik tahrik edici bakışlar sevgilinizden yada eşinizden gelsin sadece. eğlenecekseniz özel olsun partnerinizle fantazi olsun. başkasına karşı özeliniz gizli olsun. kapalı giyinin de demiyoruz ayarında doğru şekilde seçimler yaparak giyinin. olmaz olmaz ama bir an gelir olmadık bir manyak başınıza bela olur dünyanız alt üst edilir bununla savaşamazsınız. benliğinizi bilin ve huşu değil, elit biri olmayı tercih edin.

 2. ah ah böyle bir sevgilim olsada evdede çamaşır giymeden gezse bu arada sevgiliniz varmı tanışakmı

 3. harika istediğim gibi

 4. merhaba benim karimda ayni senin gibi. o halinden memnun ve mutlu bende o yuzden mutluyum. tek onerim dikkat et.

 5. karımın yapmasını istedigim hareket aynen sapıklık ama nedense istiyoruz

 6. birini tahrik edip olay çıkarır sonra televizyonlarda izleriz sapık erkek diye. güzel ama yapmayın.

 7. yani kışın gömlek süveter yada v yaka kazak gömlek gibi giyince sütyensiz atletsizz giyiyorum. yaz geldi geleli kısa sürede eve geleceğim 1 2 4 saat kadar bir işim varsa eviminde yakini veya arabayla birlikte çıktıysam yaz aylarin da da sütyensizdim ama alıştım artık hiç giymiyorum sütyen sadece yarım atlet. alttan da ne giyersem giyeyim mutlaka rahat ettiğim. bir tangalar dan giyiyorum

  • @beyza343561 rahat giyinmeyi bende seviyorum. sutyen nedense bende çok sıkıyor. etek giydiğim zamanlarda bende altıma bir şey giymiyorum.

  • bu yorumun üzerine merak ettim seni he 🙂 iyi rahat ediyorsunuz.. sütyensiz bir kız görünce arkamı dönüyorum.. bakıyor demesin diye.. ne olur ne olmaz.. çekiniyorum valla ben..

 8. yani sıkıyorsa cikarman çok normal fakat çıkarttıktan sonra meme uçları belli olursa giysinin üzerinden ve bunun farkındaysanız bu bariz teshircilige girer ve bazı kişileri bulunduğu konumdan çok farklı yerlere sürükleyebilir ve belli bı sure sonra bu yaptınız alışkanlık ve zevke dönüşür

 9. @ceylda böyle vücudunuzu teşhir edip biz erkekleri azdırıyorsunuz daha sonra da erkekler de kendilerine hakim olamayıp başka başka yollara düşüyor. yapmayın böyle….

Bir cevap bırakın