kocamın boxerlarını giyiyorum

Soru

merhaba 38 yaşında bir bayanım kocam bu boxerlar bana olmuyor zayıfladım galiba dedi baktım daha yeniler atmaya kıyamadım bende yıkadım giydim basenlerimde olduğu için tam üzerime oturdu çok beğendim artık onun boxerlarını giyiyorum fakat eşimin haberi yok sizce giyip karşısına çıksam ne tepki verir ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 3

  Niki kadar deli la bu bokser giymek ne ya ama ben olsam hoşuma gider di ne diyim yani bazısına utopik gelebilir

 2. 4

  giydiğinizde ne hissediyorsunuz? çünkü ne hissettiğinize göre cevabım değişecek

 3. 3

  bende birkaç kere giymiştim, tatile giderken bavulum kayboldu bir şeyim yoktu eşimin kıyafetlerinden giydim, gömlek, boxer, kot pantolon işin ilginci baştan utanarak giydikten sonra gördüm ki çok yakışıyor. asıl dikkatimi çeken bunların çok rahat olması, meğer giydiğim şeyler beni sıkıyor boğuyormuş.. sizin için de sanmıyorum kocanız kötü karşılasın tepki göstersin.

 4. 6

  Eski sevgilim ona benzer iç çamaşırı giyiyordu vucudu fit ve zayıftı ayrıca. Zayıf olduğu için pek yakışmıyordu. Dolgun kalçalı olsaydı belki gider ama daha çekici iç gıdıklayıcı kadın iç çamaşırları varken neden erkek boxarı.

 5. 3

  Bence bir kadın boxer giyerse çok seksi olur.. Hatta bol gelirse daha da etkili olur bence.. bence kaşısına bir anda çıkman gerek.. Göreckesin çok etkilenecektir.. Etklienmeye de bilir.. o da nadir olur..

 6. 4

  ekose desenli boxer şortlar var mini etek gibi. onlardan giyseniz daha iyi verim alırsınız hem de karşılıklı.

Bir cevap bırakın