kadınların hakim olmasını seviyorum ama abes karşılanıyor

Soru

normalde alfa bir erkeğim. ancak seks esnasında kadına itaat etmeyi seviyorum. onu adeta bir tanrıça figürüne sokuyorum ama bunu kadınlar neden abes görüyor hoşlarına gitmiyor anlayamıyorum ? genel olarak kadınların bu tür eğilimlere olumsuz bakması, abes bulması neden kaynaklanıyor ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 6

  kadınların geneli bu tür şeylerden hoşlanmıyor. benim kanaatim hoşlanmamalarının sebebi ilişkide pasif kalan erkeğin cinsel kimliğini kaybedip gay olmasından korkuyorlar. bende kadının hakim olduğu bir seksten hoşlanıyorum. mesela strapon vs benzeri bir oyuncakla anal olarak boşalmak en çok arzuladığım şey ama maalesef hep hayalde kalıyor….

 2. 4

  bu noktada @can_42 doğru söylüyor. kadınlar daha düzene bağlı olmayı seviyorlar. çok aykırı şeylerden haz etmiyorlar. erkekten kimliğine göre hareket etmelerini bekliyorlar. erkek dediğin güçlü olur, maskülen olur, sarar, korur, kollar falan filan. lakin bu düşünce ve söylemlere ters hareketler ortaya çıkıyorsa kadının erkeğe bakışı değişiyor ve bu kişinin hayat içerisinde kendisini mutlu edemeyeceğini sahip çıkamayacağını düşünüyor dolayısı ile uzaklaşmayı tercih ediyor. farklı arayışa sahip olan erkekler bu sebeple kadınara göre makul değiller. bu gibi fanatazilede oluşan eğilim kayması yada bozulması işin cabası, kadın erkek diye adam diye evleniyor sonra bi bakıyor ilerleyen süreçte adam otobana çıkma niyetine girmiş. haliyle kadında böyle tiplerden uzak durmayı seçiyor.

 3. 4

  @can_42 yorumuna katılıyorum. evlilikte erkeğin erkekliğin ruhuna aykırı davranması eşi tedirgin ediyor. olaya şöylede bakılabilir diyelimki bir bayanda bayandan hoşlanıyor lezzbiyemlik eğilimi gösteriyor o zaman da erkek tedirgin olmaz mi?

  • 4

   ama bence tedirgin olunacak bir durum söz konusu değil. bu bahsedilen durumlardan ben de hoşlanıyorum. bayanın hakimiyeti veya bayanın önümle ilgilendiği kadar arkamla da ilgilenmesini seviyorum. fakat erkekle birlikte bu tip şeyler yaşamaya sıcak bakmıyorum. hatta çok çok uzağım… yani demem o ki bunları bir bayanla yaşama isteği kesinlikle cinsel yönelimi değiştirecek bir aktivite olarak görülmemeli…

 4. 5

  kadınlar genelde yönetilmek istiyor. ancak bu durumu dominant kadınlar sever diye düşünüyorum tabi onlarda da bir kısmında narsist davranış bozukluğu olabiliyor. @can_42 nin yorumuna bende katılıyorum ancak malesef bu şekilde partner bulmak zor.

 5. 2

  bu tip şeyler ara sıra olabilir bence birşey yok. ama ona karşı sahibem, köpeğinim gibi şeyler demek ve kendini takma şeyle becertmek falan bence erkekliği ayaklar altına alan şeyler. o açıdan aşırıya gidilmesini ve anüse birşeyler sokulmasını tasvip etmiyorum.

Bir cevap bırakın