kadınların azdığını nasıl anlarsın

Soru

slm boşanalı 5 yıl oldu hayatımda kimse yoktu şimdi benim gibi birisiyle sevgili hayatı yaşıyoruz. sorun şu onu çoğu zaman anlayamıyorum. bir bakıyorsun mesaj atıyor geçen gün o kadar azgındım ki sana onca pas attım hiç birini değerlendiremedin diyor. bazen bakıyorum bir haller tavırlar acaba ilişkimi istiyor diye yaklaşmaya çalışıyorum aklın fikrin hep orada deyip tersliyor. bu kadınları ne zaman ne istiyor anlamanın imkanı varmı kimi zaman bakıyorum elektiriğimiz yada zamanlaması bir birimize hiç uymuyor

Cevaplar ( 5 )

 1. 6

  zaten erkekler kadınları anlayabilse bu kadar çok boşanmalar olmazdı diye düşünuyorum. burada kadın kendini anlatmadıktan sonra siz ne kadar çözmeye uğraşsanız nafile boşuna yorulursunuz. sevgiliniz ergenlik döneminde kararkter dalgalanmaları yaşayacak kız değil herhalde. olgun bir insansa zaten biraz ner olup beklentilerini dile getirebilmeli daha sağlıklı bir ilişki sürdürebilmeli. anlattıklarınıza bakarsak hiç uyumunuz yok gibi sonunda bu ilişkinizde bitecek gibi görünüyor.

 2. 4

  Bence hassas ve çocuksu davranırlar o vakit. Çiftlerin ne istediklerini ve beklentilerini birbiriyle konuşamıyor olması durumunda ilişkinin sonlanma süreci başlamıştır. Kimse kahin olmak zorunda değil. Ne istediğini söyleyeceksin konuşacaksın. Benimde boşanmamdaki en büyük etkendir kendisi.

 3. 5

  ten uyumu önemli fakat burada çiftler seks dışında birbirine yakın davranmalı sevgili gibi olmalı seks dediğin spontane olmalı

 4. 5

  Kadinlar bazen oyledir anlamak zor olur gece baska sabah baska konusurlar.

 5. 2

  selam, kadınlar ne söyler erkekler ne anlar diye bu durumu anlatan bir söz vardır tamda olayın özetidir aslında. evlilikte ve ilişkilerde uyumsuzluk en büyük sorundur. çünkü kişilerin bir biri ile anlaşmasını ve iletişim kurmasını engeller haliyle ilişkiler bir süre sonra çekilmez hal alıp ayrılık ile sonuçlanır. eğer bir süre biri ile uyum sağlanamıyorsa muhtemelen geniş vadede de aynı uyumsuzluk devam edecektir. yine siz oturun konuşun sevgilinizle, eğer bi diyalogdan anlaşılır bir sonuç çıkıyorsa ne güzel işler düzene girer. lakin konuşuyor ama sonuçta değişen bir şey olmuyorsa üzgünüz ki aranızda uyumsuzluk var. birbirinize uygun değilsiniz demektir. siz ne kadar korksanız da, istemeseniz de haliyle sonunda bitecektir.

Bir cevap bırakın