kadınlarda G noktasını nasıl bulurum

Soru

Merhabalar, g noktanı bulmayla ilgili çok araştırma yaptım ama eşim ne kadar nazik de olsam parmağımı içine sokmama müsaade etmediği için bir türlü deneme fırsatım olmuyordu. Geçenlerde çok hassas davranarak oral ile beraber tek parmağımı içine soktum hemen g noktasını aramaya başladım. Girişe yakın üst kısımlarda sanki parça parça ve hafif sert çiçek yaprakları gibi bir şey hissettim ama eşimden hoşlanma ile ilgili bir tepki görmedim. Biraz daha iç kısma doğru ilerleyince de dümdüz sanki aşağı doğru bir kıvrım vardı. Yani anlayacağınız ilk denemem başarısız oldu sanki. Bulamadım. Bulma amacım da okuduklarıma göre g noktasının varlığını hisseden kadınların onu kullanarak ilişkide daha çok zevk aldığını okudum. Bu konuda başarıya ulaşanlardan yardım bekliyorum.

Cevaplar ( 6 )

 1. 8

  Erkeklerin hazine arar gibi G noktasi kazilari 🙂 Bir partnerim araya araya cok uzun sure ugrasmis bulamamisti. Cinselligimizi bitiren konu bu olmustu.

  • 4

   Çok kurcalatmisiniz

  • 3

   Bulması için yardım etmedin mi? Sonuçta kendi için yaptığı bir şey değil senin daha iyi hissetmen için yaptığı şey yüzünden terketmek de bileyim tuhaf.

 2. 9

  tıbben g noktasının varlığı tartışmalı bir konudur fakat vajinanın içine elinizi soktuğunuzda işaret parmağınızla gel işareti yaptığınızda hissedilebilir fakat her zaman değil

 3. 5

  g noktası p noktası u noktası c noktası gibi pek çok çeşidi olduğu söylenen zevk noktaları varmış böylece bulmamız gerekenleri arttırmış oluruz

 4. 5

  merhaba, bu mesele son zamanlarda biraz internet efsanesi haline geldi. herkeste bir g noktası arayışı. kadınları geçtik birde erkeklerde g noktası aranmaya başladı. kimileri penis başında olduğunu, kimileri prostatın g noktası olduğunu iddia etti. lakin gel gelelim tüm bu arayışlar anlamsız. önemli olan kişinin nasıl zevk alacağını keşfetmektedir. bir nokta bulup orayı kurcalayınca daha önce hiç yaşamadığı şeyleri yaşayıp nirvanaya ulaşacaklarını sanan birçok hayalperest var. ne yazık ki ne ararsan ara bulacağın herkesin aldığı zevkten farklı birşey olmayacaktır. üstelik bu arayış hem zihnini yoracak hem de komik durumlara düşmenize neden olacaktır. bunun yerine cinselliği iyi öğrenmeniz ilişki tekniklerini geliştirmeniz ve fazlaca empati yapmanız en doğru sonucu size verecektir.

Bir cevap bırakın