Erkekler anal yoldan nasıl tatmin oluyorsunuz

Soru

Arkadaşlar banyo vs yaparken kendimle oynadığımda zamanlarda inanılmaz derecede haz alıyorum. Ve bunu biriyle yaşamak düşüncesi geliyor ve o düşünce de kendimi tatmin ettikten sonra kayboluyor. Kimseye bir şey belli etmemek için kendimle oynim diyorum prostat masaj aletleri vs varmış ancak durumum o kadar iyi olmadığı için alamıyorum. Acaba bu tarz nelerle tatmin edebilirim ?

Cevaplar ( 4 )

  1. 4

    slm açıkçası anal oyuncaklar dışında çok birşey yok. anca parmak yada dildo benzeri düz yuvarlak yüzeylere sahip birşeyler olabilir. hangi şeyler derseniz etrafa bakmanız lazım sipariş üzere bulunmuyor pek. marketlerde oyuncakçılarda tahtakalelerde böyle size uyan fiyatı ucuz birşeylerde bakınabilirsiniz. kalın yuvarlak marker kalemlerden alıp çevresine 3-5 kat peçete sarıp sonrada üzerine iki kat prezervatif geçirip kendinize dildo yapabilirsiniz.

  2. 3

    daha önce galiba benzer bir soru vardı orda bir sürü şey yazmışlardı aratırsanız bulursunuz. şunu söylim bu güne kadar bende farklı şeyler denedim tabi hiç biri dildonun yerini tutmuyor. hem zaten 50-100 arasına bile adrık dildo bulunuyor. her hafta 10 lira atsanız kenara yine birikir.

  3. 4

    merhaba, anal oyuncaklar yapısı gereği yüzey düz ve giriş hatları yuvarlatılmış şekildedir. anal kullanımda kolay girmesi ve prostatı uyarması için uygun şekilde tasarlanırlar. her dildo anal tatmin için uygun olmayabilir. bu bilgiler ışığında bunlara benzer kullanabileceğiniz başka ne var derseniz yok yani. saçma şeylerle tatmin olmaya çalışmak size zevkten çok başınıza bela çıkaracaktır. öncelikle anüsü tahriş edecek, bakterileri bulaştıracak, bulaşan bakteriler anüse yerleşip sürekli yaralar sivilceler çatlaklar fissür gibi sorunlara sebep olacak. üstüne prostat uyarımı için uygun olmadığından haz ararken yumuşak doku olan prostata zarar verip doku hasarına sebep olmanın yanında birde prostat büyümesi gibi sorunlarda yaşayabilirsiniz. yine de siz bilirsiniz aşağı yukarı 100 lira için saçma şeyler kullanmak ne kadar mantıklı tekrar düşünün.

Bir cevap bırakın