cinsel isteksizlik ve farklı tatmin arayışları

Soru

Merhabalar 34 yaşındayım şoförlük yapıyorum. Eşime karşı cinsel isteksizlik başladı. Yolda olduğum zamanlar internetten video izleyerek kendimi tatmin ediyorum. Bazen prostat masaji videoları açıp tatmin oluyorum. Sorunum nedir ne yapmam önerilir?

Cevaplar ( 5 )

  1. merhaba, genelde bir hastalık olunca nedeni yada sebebi, sorun nedir tahlillerle araştırmalarla incelenerek çıkan sonuçlar değerlendirilerek bulunmaya çalışılıyor. ancak bu durum psikoloji ile ilgili ise tüm bu soruların cevapları bulunamıyor. çünkü düşünceleri görmek tahlil etmek ortaya çıkan kesin sonuçları analiz etmek mümkün değil. dolayısı ile b gibi durumlar için psikoterapistler var. size soracağı bolca soru ve cevaplarla kişiyi konuşturarak düşüncelerinizi ifşa etmeye anlamaya çalışır, belirli kalıplar üzerinden değerlendirme yaparak ortaya varsayımlar koymaya çalışır. tüm bunlar psikolojik oyunlardan ibarettir. kişi eğer gerçekten samimi ise utanmadan sıkılmadan herşeyi düşündüğü gibi içindekileri döküyorsa bir nebze olumlu sonuçlar alınabilir. lakin kişi samimi değilse diyaloglar sırasında utanıp çekinip söylemediği yada farklı aktardığı şeyler varsa ortaya hiçbir şey çıkmaz, süreç kısır döngüye girer. sözün özü ya düşüncelerinizi kendiniz analiz etmeye çalışacaksınız yada bir psikoloğa girek yardım alacaksınız.

  2. ne olacak psikologluk bir durum yok eşiyle aynı şeyleri yapmaktan sıkılmış farklı zevk arayışında olan biri işte. pegging yada strapon yapacak birini bulsa rahatlayacak bulamadığı için azgınlıktan gece gündüz aklında bu var.

  3. uzun süre oturarak çalışan kişlerde böyle sorunlar oluyor sanırım, hem yolda olduğunuz için eşinizle baş başa uzun zaman geçiremiyorsunuz bununda etkisi var. prostat masajı vidolarını kendi başınıza izlemek yerine uygun ortamda eşinizle izleyip belki onunla böyle şeyler deneyebilirsiniz.

Bir cevap bırakın