penis gövde içine kaçıyor penis kısa görünüyor

Soru

herkese merhaba. ben 24 yaşında 171 boy 100 kilodayım. anlaşılacağı üzere kilolu diyebilirsiniz. biraz formuma dikkat etmem lazım, diyet yapsam sporla desteklesem toparlarım diye düşünüyorum. yağlanma en çok bel bölgesi ve bacak arasında yoğun. testisler ve göbek altı yağdan dolayı penisim içine kaçmış gibi görünüyor. bu haliyle ölçünce 9-10cm civarı geliyor. sevgilim ayıcık bu hali bana yeter diyor. bazen kızıyorum falan ama yine bir şey demiyorum. kilo versem o bölgedeki yağlar gitse görüntü toparlanır mı ? yoksa aşırı kilo vermem mi lazım ki o bölge incelsin penis daha ortaya çıksın ? küçük görünmesi de canımı sıkıyor, elle geriye doğru çekince 15-16 cm oluyor, nerdeyse 5-6 cm içeride kalıyor.

Cevaplar ( 4 )

 1. 2

  bence sadece penis büyük görünecek falan diye düşünme, sağlık için, fit olmak için kendin için, iyi görünmek için, dünyanın bir ucunda açtıktan ölenleri de düşünüp vicdanın için yemeyi azalt ve kilo vermeye çaba göster. sonuçta göstereceğin her çabanın karşılığını kendinde net şekilde göreceksin. acaya yapsam olur mu değil de, yaptım oldu durumu olacak.

 2. 3

  zaten boyuna göre kilon çok fazla… senin en fazla boyuna göre 73 kilo alman gerekir… sporla desteklediğinde zaten penisin etrafındaki yağlanmada gidecektir ve daha büyük görünecektir… spor yapıp zayıflaman senin sorunlarını ortadan kaldıracaktır…

 3. 2

  dostum yağlanma yağ hücrelerinin irileşmesi (enerjiyi tutması) diyebiliriz aşırı ilkel bir şekilde. bölgesel zayıflama diye bir şey yoktur çalıştırdığın bölgedeki kaslar büyür ve daha az yağlı durur olay bundan ibaret. yağ hücreleri genetiktir, azalmaz veya artmaz, sadece boyutu, yani tuttuğu enerji değişir. her insanın genetiği farklı olmasına rağmen yağ hücrelerinin bol olduğu ve az olduğu yerler vardır ki uyluk ve karında çok fazladır. aldığın kilo(enerji) vücuttaki tüm yağ hücrelerine eşit dağılır. kilo verirken yine aynı. kilo vermen ve tüm vücudunu çalıştırman gerekiyor senin. vücut geliştirme, calisthenics, powerlifting sporlarından birini veya birkaçını yapmanı öneririm. penis boyunu, penis erekte değilken acıtmadan çekebildiğin kadar çekersin, ölçüm yaptığın aleti hemen penisinin üstünden, kemiğe değecek kadar bastırır ölçüm yaparsın. çıkan sonuç senin penis boyundur. aşırı hızlı kilo vermeden bir diyet yapmalısın. kendini çok aç bırakmak hayatına, sağlığına kalıcı zararlar verecektir. kilolu insanlar ayda 5 10 kilo veriyorlar fakat doğru bulmuyorum ben. ayda 2 kilo gayet idealdir. bulk yapılacağı zaman yine ayda 1 veya 2 kilo alınmalıdır. 15 aylık bir diyete girmeni tavsiye ederim.

 4. 2

  merhaba arkadaşlar, benim sorunum şu; normalde penis boyuna takan birisi değilim öyle de bir sıkıntım yok lakin şöyle bir durum var aşırı şekilde kilolu birisi değilim fakat bölgesel yağlanmadan dolayı penis boyu küçük duruyor. bunun için penis büyütmek ne kadar doğru olur hap kullanma pompa kullanımı vb şeyler kullanmalı mıyım ? yoksa kullanmamalı mıyım? veya bunun için hangi egzersizleri önerirsiniz ? yalana gerek yok az büyük olmasını da istiyorum bu yağlanmadan dolayı. cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Bir cevap bırakın