kadın kıyafetleri giyinmekten büyük keyif alıyorum

Soru

Merhaba profilden de anladığınız gibi kadın kıyafetleri bilhassa etek sütyen giymekten aşırı zevk alan birisiyim hele ki o etek tenime değdiğinde uçacak gibi oluyorum ama nedense buna insanlar öyle bir aşırı tepki gösteriyor ki ben anlamıyorum neden bizi anlamaya çalışmazlar ki biz de mutlu olduğumuz gibi giymek hakkımız değil mi ?

Cevaplar ( 13 )

 1. 4

  Özlem CD demek travesti mi oluyor. Eğer öyleyse trans geçişini tamamlaman daha mantıklı değil midir

  • 2

   trans ve cd farklı şeyler. cd sace kadın kıyafetleri gitmekten zevk yada haz alır. ancak toplumda bu hareket aykırı olarak görüldüğü için kadınlar bu tip eylemlerde bulunan erkeklerden genellikle hoşlanmazlar. aslında zamanında birçok kıyafet ilk defa erkekler ve kadınlar için üretilmiş sonra bazılarını kadınlar sahiplenmiş, bazılarını erkekler terk etmiş.

  • 5

   CD demek travesti demek değildir veya gay demek değildir CD erkekse kadın kıyafetleri giyinen kadın sa erkek kıyafetleri giyinmekten zevk veya haz alan kişiler dir bende eteğin tenime degmezsinden aşırı haz alıyorum bu suç mu

 2. 5

  Evet derya benim de anlatmak istediğim tam da bu eski dönemlerde erkekler etek şeklinde deri veya kurtlu şeyler giyerdi Sezar gibi burutus gibi ama şimdi herkez işine geldiği davranmak istiyor

  • 3

   herkes bizleri anlayamıyor. aslında cd olmak farklı bir tutku, trans yada gay olmak değil bunlar cinsel eğilim türüdür. cd yani crossdresser daha çok bir fantezi türüdür, fetish gibi. heteroseksel cd de olabilir, sadece kıyafet gitmekten hoşlanıyordur. bizler daha çok kıyafet fetişti gibiyiz. fetişizm denince fetis olan kişiler yargılanmıyor. bir erkek derilli zımbalı kemerli kelepçeli hard kıyafetler gitince normal, ancak etek olunca sütyen olunca anormal. sonuçta her ikisi de kıyafet her ikiside çok aykırı şeyler değil ancak haz ve bakış açısı yaklaşamı farklı. bu arada eteğine de bayıldım turkuaz rengi çok hoş bence.

 3. 2

  crossdresser olan kişi illaki gay olmaz zorunda değil, bazı kadınları anlamıyorum genelde yazarlar eşim benim kıyafetlerimi giyiniyor internette araştırdım eşim gay mi olmuş nasıl araştırmak o cd çoğu kişi de zevk ve hazz meselesi artık şunu bi ayrı tutalım rica ediyorum 🙂

 4. 4

  bana sorarsan birçok birey cinsel yönelimini ve ne istediğini dahi bilmiyor. cd yim diyor kestirmek istiyor meme taktıracağım diyor, o kişi cd değil transtır. cd yim diyor, sadece erkeklerle ilişki yaşıyor, o kişi gaydır. lezbiyenim diyor kocası var, biseksürlim diyor iki kadınla grup yapmak istiyor. anlayacağın gerçekten cd olan kişi sayısı çok az. cd yim diyen 100 kişiden sadece 10 tanesi cd gerisi, sissy, femboy, trans, shemale, ladyboy gibi eğilimlere sahip. hal böyle olunca kadınlarında acaba kocam gaymı diye araması gayet normal oluyor.

  • 2

   cd ile sissy nin ne farkı var? farkı yok sanki. trans, shemale, ladyboy bunlar da yanı bence sadece ladyboy asyada çok kullanılıyor. asyalı çekik translara deniyor sanırım.

 5. 4

  Crossdresser CD bayan veya erkek karşı cins kıyafeti giyen kişidir

 6. 4

  Bende cok seviyorum giymeyi bırakamıyorum sadece evde giyerim

 7. 1

  Bende kadın kıyafetleri giymeyi çok seviyorum ama gay değilim erkeklerden de hoşlanmıyorum sadece kendimi o kıyafetlerin içinde mutlu hissediyorum

 8. 6

  benim durumumda kadın kıyafetleri giyiyorum. zaman zaman pasif de olmaya başladım. ama ikisini birlikte hiç yapmadım.

  • 7

   konya.. kendine bakan temizligine özen gösteren ve sürekli beraber olabileceğim bir cd bulmak istiyorum, epey ilgi çekicisiniz sizinle tanışmak isterim.

Bir cevap bırakın