kadınlarımız güçlerinin farkında mı

Soru

kadınlarımız kendilerinin farkında mı neden bazen bu kadar basiretsiz olabiliyorlar. gül gibi kızlar, itle kopukla olup neden hayatlarını zindan ediyorlar? cinsellik sadece o erkeklerde mi var ? ayaklarının ucunda olan erkeklerin neden farkına varmıyorlar. evet hayatı dışarıda erkek idare eder ama her erkek bir kadına tapmaz mı… her güçlü erkeğin arkasında bir kadın yok mu ve hatta bundan dolayı dünyayı kadınlar idare etmiyor mu ?sorum bizim kadınlar neden bu kadar özgüvensiz ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 1

  malesef çoğu farkında değil, melankolik takılıyorlar gerçekleri görmüyor net şekilde algılamıyorlar. pornocu kılıklı bir uğursuzun peşine takılıp hayatlarını ziyan ediyorlar. aynısını erkekler yapıyor, çevrsindeki hanım hanımcık kızları görmüyor nataşa gibi olanlarına bakıyorlar, onların peşinden hoşuyorlar. günümüzde gösellik, gösteriş ve havalı olmak çok önemli. bunlar varsa kişi gerzek te olsa tüm kitle ağzının suyu aka aka zombi gibi peşinden gidiyor. şuursuzluk bilinçsizlik mal olmak trend, o şuursuz zombileden değilsen dışlanıyorsun. kimse önündekinin, elindekinin değerinin farkında değil, insanlar çok kolay kullanılıp atılır olmuş, bunu fark eden yadırgayan rahatsız olan bile yok. böyle bir zamanda zombilerden ne olmasını bekliyorsun.

  • 2

   aynene katııyorum daha üstüne denecek çok bir şey yok. kendim ettim kendim buldum kafasıyla, hatalar yapıla yapıla boşa bir ömür tüketiliyor. belki akıllanıyoruz ama o zamana kadar çok geç olmuş, iş işten geçmiş oluyor. hayatımıza yazık ediyoruz.

 2. 8

  bu sadece kadınlar için geçerli bir durum değil aynıları erkekler içinde geçerli maalesef çoğu insan bu hataya düşerek mutsuz oluyor

 3. 4

  burada kadının gücü ya da erkeğin gücü karşılıklı bir yarış, didişme havasının-ortamının ouşturulması dolayısıyla konuşulur oldu. kimse kimse ilegüç yarışına girmeden, didişmeden kendi güçlerini birleştirip mutluluk şirketi kurabilirler. sadece ortaklık tehlikeye girdiğinde kendi güçlerini ve kozlarını kullanırlarsa daha mantıklı olabilir sanıyorum.

Bir cevap bırakın