ilişkiyi yarıda bırakıyorum elle tatmin yapıyorum gebelik riski varmı

Soru

Cinsel birleşme sırasında neredeyse birleşmenin ortasında bırakıyorum ve uzun bir süre elle tatmin oluyorum bu şekilde yapılan birleşmede hamile kalma riski varmıdır ?

Cevaplar ( 3 )

  1. yalnış düşünüyorsunuz, prezervatif takmadan vajina içinde kaldığınız her saniye gebelik riski katlanarak artıyor. çünkü er suyunda spermler oluyor siz boşalmamış olmasanızda ilişki süresince bu er suyu salgılanıp penisten vajina içine akıyor. bir ara size süpriz olabilir.

  2. acayip riskli, vajina içine boşalmadan olmaz diye düşünüyoruz bu kafa ile prezervatif kullanmıyoruz. hatta erkekler geri çekilme yöntemi diye bişi uydurmuşlar, dakikalarca vajina içinde kalıp boşlama zamanı gelince dışarı çıkıp boşalıyorlar. diyorlar ki içine boşlamadım gebelik olmaz. sonra bir bakıyorlar hadi sürpriz, hatun gebe. asıl mesele bilgisizlik birçok hatayı bu sebepten yapıyoruz.

  3. samini olduğum bi kız arkadaşım var, sadece arkadaş tabi, mesela o sevgilisiyle bu şekilde hamile kaldığını söyledi. sevgilisinin kucağına oturup bir süre öpüşerek seks yapıyorlarmış, sonra içinden çıkartıp elle mast yapıp sevgilisini boşaltıyormuş. bir kere bile vajinaya sperm değmedi nasıl oldu diyordu. doktora gitmiş orada doktor aynısını anlatmış, penis vajinadayken kayganlık olması için salgılanan semen içinde sperm oluyor sizde de bu sebeple gebelik gerçekleşmiş demişler.

Bir cevap bırakın