iki meme arasına penis

Soru

dostlar mrhb. eşimle fantaziler yüzünden tartışıyoruz. ona göre seksin şekli ve kuralları belli bunun dışına çıkınca sapıkça oluyor. bende seksten sıkılmamak monotonlaşmamak için abartı olmayan şeylerle cinsel hayatımızı hareketlendirmeye heyecanımızı kaybetmeyelim olayı sıcak tutalım diye değişik şeyler yapmayı tercih ediyorum. eşimin göğüsleri dolgun ve büyük bende iki meme arasına penis sokup kremli şekilde sürtünmeyi seviyorum. eşim kızıyor başlarım senin fantezine sapık herif diye başlıyor söylenmeye. o dümdüz yatacak bende dümdüz üstüne yatacağım iki tak tak iş bitecek hadi herkes yoluna böyle cinsellik mi olur ? onu bu cinsel konularda biraz daha yumuşatmama lazım, adapte etmem lazım, sert tavrını aşmam lazım, ancak bunu nasıl yaparım bilemiyorum, nasıl bir yaklaşımla başlamam lazım sizce ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 7

    muhterem kardeşim bizim bizim kadınları cinselliğin terbiyesiz bir eylem olduğu bilinciyle yetiştirildiklerinden onlara bu tür olaylar sapıkça geliyor daha önceki yorumlarım da da söyledim bizim kadınlar ile ilişkiye girmek 55 dk sürer bunun 50 dksı trip ve nazdır saygılar

  2. 3

    sıradışı fantaziler genelde kadınları rahatsı ediyor bundan çok hoşlanmıyorlar. eğer eşiniz azgın değilse cinsel isteği çok değilse yeni şeyler denemek istemez. bu gibi talepleride sapıkça bulur. eğer azgın bir eşiniz varsa o zaman daha çılgın şeyler denemeye açık olur. bir nevi sizde bir çok kişide olduğu gibi cinsel uyumsuzluk var. yatakta kafalarınız bir birinize uymuyor haliyle sürekli çatışıyorsunuz. bu konuda iki çözüm var, ya kafanıza göre birini bulacaksınız yada bu tip fantazileri unutacak sıradan şeylerle idare edeceksiniz.

  3. 3

    bu biraz yetiştirilme biraz da yapı ile alakalı. bir çok kadın ya da erkek için “standart” dışındaki tüm cinsel aktiviteler anormal geliyor. ancak bunun kadınlardaki oranı çok daha fazla bence. burada yapmanız gereken eşinizle konuşmak, onu bir şeylere zorlarsanız daha da uzaklaştırabilirsiniz. o nedenle beklentilerinizi açık açık ama onu da kırmadan iletin. ne kadar istediğiniz noktaya gelebilir bilemiyorum ama konuşmakta fayda var..

Bir cevap bırakın