bacakları okşama ve fetiş duygular

Soru

herkese selamlar. 30 lu yaşlarda güzel bacaklara ve ayaklara ilgi duyan biriyim. hatta çoraplar bile beni çok tahrik ediyor haliyle ayakkabılar falanda yakın ilgi alanımda. ön sevişme yaparken sevgilimin bacakları okşama en sevdiğim şey. ayak, bacak, çorap, ayakkabı sanırım tüm bunlara karşı fetiş duygularım var. tamam bunlar kendi açımdan hissettiklerim, peki sevgilim açısından o ne hissediyor, oklanmaktan zevk alıyor mu, yaptığım bu şeyler ona sıkıcı bıktırıcı geliyor mu, benimle benzer duyguları paylaşmaktan memnun mudur ?

Cevaplar ( 2 )

  1. 3

    açıkçası bende seksten çok dokunumları tensel hissiyatı seviyorum, eminim sevgilinde bundan zevk alıyordur yoksa zaten hareketlerinden tavırlarından hoşuna mı gidiyor yoksa sıkılıyormu anlarsın. sıkılıyorsa sürekli kıpırdanır posizson değiştiri, oflar poflar, derin derin iç çeker, sanki hadi uzatma dermiş gibidir. zevk alıyorsa zaten kuzu kuzu kendini sana bırakmıştır.

  2. 2

    okşanmak sevilmek öpülmek hatta yalanamak her kadının hoşuna gider. lakin bunu doğru şekilde yapmak lazım. masaj yapar gibi sert yapıyorsan rahatsızlık verebilir, aşırı uzatıyorsan sıkılabilir. uygun şekilde yapılınca elbette hoşlanıyordur. zaten onada ilişkide sorabilirsin, rahat mısın, böyle yapmam hoşuna gidiyor mu gibi kısa sorularla rotayı belirleyebilirsin.

Bir cevap bırakın