hindistan cevizi yağı penisi büyütür mü

Soru

sevgilim takıntı haline getirdi, sürekli benimkisi küçük mü diye soruyor, alıp eline cetveli ölçüyor. yok 12, yok 11 buçuk, yok 12 nokta iki. yeterli aşkım niye böyle şeylerle uğraşıyorsun ben gayet de memnunum sende artık bırak bunları mahvettin kendini. garip garip haplar alıyor kullanıyor her yanı sivilce içinde kalıyor, kullanma şunları zehirleneceksin diyorum dinlemiyor. geçen gösteriyor bak bu bitkisel, diğer hapları attım bende yan etki yaptı diyor. aktardan hindistan cevizi yağı almış. seksten sonra onu penisine sürüyor, masaj yapıyor sonra peçeteye sarıyor. iyice delirdin dedim, ne var doğal sonuçta bi faydası olur mu denemek istedim diyor. bende emin misin sürüldüğüne içiliyor olmasın dedim durdu düşündü, ne bileyim sürülüyor sandım diyor. gitmiş aktara sormuş sürülür abi ne içmesi demiş. ya ben hindistan cevizi yağını kekin içine tatlılara falan kokuyorum lezzetlendirmek için salak mısın bunlara inanıyorsun dedim. artık sinir geldi, arkadaşının penisi 17 cm mişde kendini ona karşı ezik yetersiz hissediyormuş. deli etti beni, takmış penis büyütme diye. cidden bu şeylerin hiç birinin faydası varmı, dedikleri gibi büyür mü ? mümkün mü yani ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 2

  boş iş böyle şeyler. bir tek hindistan cevizimi daha neler neler duydum penis büyütüyor diye. tamam hiç gram faydası yok diyemeyiz uzun yıllar mesela 10 yıl gibi süreli kullanımda gelişm oluyor yani fayda sağlıyor. lakin siz faydası olacak diye 10 yıl boyunca her gün bununla uğraşamaz yılarsınız. ki zaten fayda dediğinde mümkün olan oranda, misal erkenlikte 10 cm idi, normal gelişimle 12 cm e kadar gelebilir diyelim, diğe destekleyici takviyelerle bu gelişim biraz daha fazla olabilir 12. 5-13 cm gibi uzayabilir, kalınlaşabilri hacimlenebilir falan. öyle al 1 ay onu kullan 1 ay bunu kullan hiç bir faydası olmaz, zaten kısa vadede, tarlada sulanınca büyüyen salatalık gibi birkaç haftada hemen büyüme olmaz. ki hindistan cevizi yağını süremek yerine tüketse daha iyi 🙂

 2. 0

  beyinden parça alınıp penise eklenmek suretiyle boyu bir hayli uzatılabilir. fakat penisin dokusu ile beyin dokularının uyumlu olması gerekir. yoksa bünye kabul etmez. beyinden de olunur. yazdıklarınıza bakılır ise zaten bir karış penis kadar aklı yok o adamın, büyük ihtimal işe yarayacaktır. ya da prezervatifin içine gece yatmadan kabartma tozu doldurup uykuya öyle dalsın. sabah kalktığında illaki bir büyüme söz konusu olabilir (!)

 3. 0

  hahaha bende sevdiğim bir kurabiye tarifi var onda kullanıyorum hindistan cevizi yağını. artık her yapışımda şimdi bu soru aklıma gelir. bu arada büyütüyormu bilmem ama cilde ve saçlara iyi geliyor.

 4. 0

  o adam kafayı penis boyu ile bozmuş, o kadar aşırı şekilde bozmuş ki eğilim kayması yaşayacak düzeye gelmiş. arkadaşına karşı yetersiz hissetme neymiş, farkında değilsiniz ama yakında bu adam arkadaşına pasif olmazsa iyidir, bükemediğin eli öpeceksin hesabı. psikoloji falan iyice gitmiş, yani asıl sorun onu bunu alıp kullanmasında değil.

Bir cevap bırakın