heteroseksüel olarak başlayan yaşamdan homoseksüelliğe geçiş

Soru

Merhabalar öncelikle her zaman mottom ilk önce insan olabilmektir. bu soru tamamıyla kişisel merak, yargı yaftalamak değil umarım anlaşılmışımdır deyip soruya geçmek istiyorum. Bir heterosexuel olarak eşcins ile cinsellik aktif yada pasif Onur kırıcı olarak geliyor bana özellikle pasif arkadaşlar heterosexuel olarak başlayan yaşamda bu durumları nasıl aştınız birde bazen videolarda görüyoruz trans bireyler kadınlarla da ilişkiye giriyor genellikle kendilerini tanımlama olarak erkek bedenine haps olmuşum denir bu bağlamda kadınlarla birlikte olmak çelişki degil midir 🤔🤔 herkese teşekkürler şimdiden.

Cevaplar ( 4 )

  1. ayy maço beyimiz soru yazmışda ilk cevaplamak bana nasip oldu. okudum okudum bundan tek çıkardığım cevap hayatım çok fazla porno iziyorsun etkisinde kalıyorsun 🙂 para için neler yapılmıyor ki, yutupta poposuna havai fişek sokup ateşleyenler vardı, sende diyorsun ki bu insanlar neden böyle şeyler yapıyorlar delilik değilmi 🙂 para için, şohret için, fenomen olmak için, dikkat çekmek için, zevk için delice şeyler yapıyorlar işte. çelişki olduğuna mantıksız saçma olduğuna kim bakıyor ki. hem günümzde onlar tutuyor ne kadar saçma şey varsa trend oluyor.

  2. Oyleleri cok çift lerle olan onlarin hem parasini hem duygusunu sömüren tipler fazlaca var.

  3. kızmayın ama soru ne alaka şimdi, arkadaş anketörmü, büyük bir çalışma mı yapılıyor insanların fikirleri toplanıp analiz edilip ortaya yararlı bir şeymi çıkarılacak, sormaktaki amaç nedir, soranın kendisi heteroseksüellikten homoseksülliğe geçiş yapmayı pasif olmayı trans olmayı düşünüyor acaba toplum buna ne der doğru bir düşüncede miyim diyemi merak ediyor ?

Bir cevap bırakın