her iki cinside arzulamam beni kötü birisi mi yapar

Soru

Ben 180 boylarında son derece maskülen bir erkeğim. Asla kadınsı değilim ve olanları da sevmedim. Çocukluktan bu yana hep kadınları sevdim. Erkeklerle çocukken ufak tefek şakalaşmalarım oluyordu temas anlamında ama bu şakalaşmadan ibaretti. Belki de içimde o zamandan beri vardı ve şaka yollu yaşıyordum. Mesela dışarda çekici bir erkek gördüğümde dönüp bakıyorum. Aynı zamanda etkilendiğim kadınlara da ve o an duygusal anlamda hissim oluyor o kadın. Yani gay olmayacak kadar kadınları da seviyorum. Hetero olmayacak kadar da bazı erkeklere de çekim hissediyorum. Ama çok seçici davranıyorum her iki cinste de, bu beni kötü biri mi yapar? Biseksim ve bunu kabul etmenin beni ruhsal anlamda daha iyi hissettirdiğini düşünüyorum, çünkü öteki türlü bundan kaçtıkça suçluluk duygum tavan yapıyor.
İnsan zamanla kabullenmeyi öğreniyor. ayrıca çoğu insanın biseks duyguları olduğunu ve kiminin bunu kendine konduramadığını kiminin de bunu keşfedemediğini düşünüyorum.

Cevaplar ( 8 )

 1. 5

  böyle şeyler düşünmeniz çok fena olduğu halde, birde bunları kendinize normalleştirmek için telkinde bulunmanız ben böyleyim böyle hissetmem normal, böyle yaparsam çok daha rahatım demekle kendinizimi avutuyorsunuz. farkında değilmisiniz ruhunuz bunu kabul etmiyor, tüm benliğiniz bunun yanlış olduğunu bağırıyor. karakteriniz eriyip tükeniyorum diye bağırıyor duymuyormusunuz. kendiniz yok ediyorsunuz. insani değerlerinizi yitirip, seks objesi olan içi boş cansız şişme mankenler gibi oluyorsunuz. böyle daha iyi dediğiniz bu mu ? kendinize bunu yapmayın, psikolog yardımı alın, tüm bu bozuk şeylerden kurtulmak mümkün, yeterki siz isteyin.

 2. 3

  Neden sizi kötü birisi yapsın ki? Sonuçta sizin bedeniniz sizin kararınız.

 3. 3

  başkasının aman boşver zevkini yaşa demesine kanma. bu süreç seni hiç istemediğin yerlere götürecek. pişmanlıklar ve geri dönüş için fırsatın kalmayacak. kapana kısılıp çözümsüz kalacaksın. kendimden biliyorum, pişmanlıklar için çok geç, çıkmazda yaşıyorum.

 4. 2

  sitede gizli gaylar mı var nedir ? öyle değilim böyle değilim deyip sonunda kendini diktirme arzusuna çıkıyor tüm dedikleriniz. ben öyel sizin dediğini gibi erkek kalanını görmedim, riki maritin gibi öyleyim böyleyim deyip sonunda itiraf ediyorum ben gayım penisten hoşlanıyorum demenin farklı bir yolumudur bu ? olmaz tutmaz ortada kalamazsın, ortadan ortadan yürüyemezsin, illa bir ordan bir burdan çekerler, bir elim yağda bir elim balda yaşarım diyemezsin çünkü kolestrolden ciğerin çatlar gidersin. ya sağdan sür yada soldan ortadan gidersen koca penisli biri gelir arkadan çarpar şarampole yuvarlanırsın, demedi deme erkekten dansöz olmaz. hayat senin, gerisi sende, iyi düşün.

  • 3

   ohaa bu olaya nasıl bir giriş. şşşşt kııız @civciv hastayım senin bu yorumlarına, hiç yüz vermiyorsun bana. iletişim yazsana seninle tanışmayı çok istiyorum.

 5. 4

  Bu sizi kesinlikle kötü birisi yapmaz tamamen tercih meselesi oldugunu dusunuyorum

 6. 2

  cınsel zevk cesıtlerı senı ıyı kotu karakterıstık özellıgı katmaz o farklı bu farklı

 7. 3

  Kotulukle ne alakası var ? Ben de biseksüel im ama kötü biri değilim

Bir cevap bırakın