vücut yapan kaslı kızlardan hoşlanıyorum

Soru

normalde vücut yapma kas yapma sporu ile ilgim yok ama acayip şekilde vücut yapmış maskülen duran kaslı kadınlardan tahrik oluyorum.  kimi zaman onları hayal edip mastürbasyon yapıyorum. hatta sırf bu yüzden onlara yakın olmak için bayan çalıştırıcı olan spor salonuna yazıldım. yanıma sokulup bana öğretmeye çalışırken teninin kokusunu bile duymak beni çıldırtıyor. ne zaman böyle bir manyaklık düzeyine geldi bilmiyorum, şimdide bu tutkumdan vazgeçemiyorum. hatta kimi zaman ileri gidip bana pegging strapon yaptıklarını falan bile düşünüyorum. tüm bu düşüncelerden kurtulmam mı lazım ilerimi gidiyorum ??

Cevaplar ( 7 )

 1. 3

  Kardeş aynı durumu bende yaşadım. belki çoğu erkek yaşadı ama çoğu kimse tuttuğunu…. yapmadı , ama senin ki gibi ileri düzeyde olmadı cinsellik beyinde bitiyor bence. cinselliği bu denli kafanda büyütme psikolojik olarakta sıkıntıya girersin.

 2. 5

  olabilir sonuçta cinsellik bir zevk meselesi, illaki farklı şeylerden tahrik olup hoşlanma olur. asıl olay aşırılıkta, bu durumu fazla abartır takıntı yaparsanız gelecekte kendinizin bile hiç tasvip etmediği iğrenç şeyler yapıyor olabilirsiniz. kendini sınırlarını bilmek bu alanda cinselliği yaşamak en doğrusu gerisi neyden hoşlandığınız size kalmış.

 3. 3

  bakımlı fit biraz kaslı abartı olmayacak kadar olan bayanlar banda çekici geliyor. lakin abartı bir etkilenme yok. tabi herkeste durum farklı sizi çok dahafazla etkiliyor olabilir, ama bu etkilenmeyı körüklemek yerine bastırıp kontrol altında tutmanız bence faydalı olacaktır.

 4. 6

  Ters bi durumda döverler seni 😁😁😁 Bence fanteziden ileri taşıma

 5. 5

  selamlar, hayal dünyası sonuçta her türlü düşünüp her türlü şekilde cinsellik arzulayabiliyor. insanın aklına saçma şeyler bile gelebiliyor. ancak tüm bunları gerçek hayata geçirmemeniz bu düşünceleri dengede tutmanız gerekiyor. aksi takdirde hayatınızı alt üst edecek aşırılıklar yapabilir sonuçlarını kaldıramayabilirsiniz.

 6. 4

  aksine bana hiç erotik gelmiyor, galiba narin yapılı kızlardan hoşlanıyorum.

 7. 4

  domıne etsın yada vucutundakı kas oranı sana cazıp gelıyor kendınde olmasını ısteyıp olmayanı patnerınde arıyor olabılırsın örnek mınyon kız uzun ırı erkek

Bir cevap bırakın