grup seks yapmak istiyorum

Soru

merhaba cinselliği fazlasıyla doruklarda yaşamak isteyen bir bayan sizce kaç kişi ile grup seks yapmalı ve bu grup sekste sadece erkekler mi olmalı yoksa karışık mı olmalı ki tam olarak cinsel açıdan tatöin olabilsin

Cevaplar ( 13 )

 1. 3

  alanzoe senin libidon çok artmış çok kudurmuşsun belli

 2. 2

  merhaba, cinsel olarak bir bayanın tatmin olması için çok erkeğe değil işini iyi bilen bir partnere ihtiyacı vardır. genelde isterik bir diğer değişle azgın halde iken çılgınca hayaller kurarız ancak bunlar gerçeğe döküldüğü takdirde hayal ettiklerimizin hiçte öyle olmadığını anlayıp pişmanlık duyarız. bu gibi azgın dönemlerde hormonlarımızı biraz dizginleyip daha mantıklı kararlar alabilecek halde iken bu tür hesaplar yapmalıyız. üstelik birçok erkekle bir araya gelince başınıza ne geleceğini kestirmeniz zor. fantazinin sizin düşündüğünüz gibi planladığınız gibi değilde kontrolden çıkıp başka yöne doğru ilerlemesi de söz konusu olabilir. tavsiye olarak fantazi olarak heyecan olarak hayal kurmak için bir kenarda dursun tüm bunlar, cinsellik yaşmak için tek ve iyi bir partner tercih edin. cinselliğin en keyiflisi tatmin edici olanı bedenden çok ruhu doyuranıdır. partnerinizle bedensel ve ruhsal tatmin pesinde olmanız sizi daha çok mutlu edecektir.

 3. 4

  Farklı deneyimler. Eğer işini bilen insanlarla birlikte olursanız 2-3 fazlasıyla ideal. Ama aynı anda olsun derseniz ve iddialıysanız ve limitleri zorlarım derseniz 6 kişiye kadar gördüm. Vajina, anal, meme arası, 2 el ve oral şeklinde. He yok grup olsun derseniz 2 kadın ve kadın sayısından fazla erkek idealdir.

 4. 2

  Artık millet ahlaksızlaşmış galiba grup yapmak daha çok tercih ediliyor yoksa ben mi yanılıyorum

  • 3

   algıda seçicilik. sadece algıda seçicilik yazacaktım ama 60 karakter olması gerekiyormuş.

 5. 6

  Bizde de bir kere ankaradan bir çiftle gurup yaptık hastalık bulaştı sevgilimle ikimize HIV tedavisi yokmuş yardımcı olabilecek biri yazabilir mi ?

  • 2

   Merhaba bizde aynı dertten muzdaribiz

  • 4

   uzak durun bu tür ilişkiler çok sağlıksız

  • 3

   yapılacak birşey yok geçmiş olsun, okuyanlar aklınızı kullanın uzak durun

 6. 9

  ne çok grup meraklısı varmış

 7. 1

  para verseler grup yapmam bana çok duygusuz iğrenç geliyor kimseye önermiyorum zaten aklı başında edepli adaplı birisi bu işlere girmez

 8. 6

  3-4 kişiyle yapılan seks grup seks sayılır. 4 ve daha fazla erkekle yapılan sekse genelde gangbang denilir. genelde edepsiz adapsız, ar namus kalmamış, ahlaksızların yaptığı eylemdir. çoğunlukla hastalık kapıp geberme ihtimali yüksektir. bu sebeple hayattan umudunu kesmiş kişilere uygundur.

 9. 4

  bi komsum vardı grup yapıyormuş diye duydum, demelerine göre aids kapıp ölmüş. cenazesine bile kimse gitmedi. bu nasıl pisliktir ya. yazık.

Bir cevap bırakın