partnerinin koltuk altını yalayan var mı

Soru

arkadaşlar geçen sene ilk defa gördüm ve duydum. Bu nasıl bir fantezi bu kadar da saçma olmaz dediğim koltuk altı yalama fantezisini bir kez denedim. İlk deneyimimde inanılmaz zevk aldım. Adeta vajinam yalanıyormuş gibi his olmuştu. Koltuk altı fantezisini deneyimleyen zevk alan yada deneyipte beğenmeyen iğrenç gelen var mı

Cevaplar ( 6 )

 1. 2

  sevişme sırasında kaybedilen bilinçle birlikte yapılan ilginçlikler arasına girer. seks, teslimiyet ve ait olma duygularının en yoğun ve sahici yaşandığı eylemlerden biridir, belki de en önemlisidir. bu özel anlarda, sevgiliyi kenarıyla köşesiyle kucaklayabilmek, kirlilik duygusunu yatak odasının dışına bırakabilmek iki taraf için de daha tatminkar bir paylaşımın doğacağına işarettir. nasıl oral yapıyor, yaptırıyorsak eğer çiftler haz alıyor ise koltuk altını da uyarabilir. daha öncesinden deodorant kullanılması dile farklı bir tad verebilir. hijyen her şeydir. buna dikkat etmek suretiyle yapılabilir. kadın, saç telinden ayaklarına kadar sevilmek için dizayn edilmiştir. eğer haz alıyor ve erkeğiniz haz vermekten hoşlanıyor ise yatağa uzanın ve günün tadını çıkarın.

 2. 3

  bir kadın çiçektir. çiçeğin her tarafı koklanır. ben denemedim ama 🌹🥀💐🌼🌺🌷🌸💮🏵️🌻🌼💐

 3. 2

  fantazi çeşitliliği epey bol olmakla beraber asıl fantazi her iki bireyinde birlikte yapamaktan keyif aldığı şeylerdir. eğer sizin hoşunuza gidiyor, partnerinizide hoşlanıyor ve rahatsızlık duymuyorsa bundan o zaman bu zevkin tadını çıkarabilirsiniz. eğer ki birini bunu ısrar sonucu zorlama yapıyorsa onun için fantazi değil gerçekte işkencedir. yeni duş alınmış hijyen kurallarına uyulmuşsa elbette güzel bir fantazi olabilir. lakin bu gibi fantazileri evlenince bakir eşinizle yapın, yoksa sevgili diye onunla bununla yaparken sürekli başka kişilere bulaşan hastalıklar sebebi ile olmadık şeyler kapmanız olası ihtimaldir.

 4. 3

  daha önce denemedim ama sınır koymuyorum pek bir gün isteyen partnerim olursa denerim tabi

 5. 2

  olabilir çok fazla yükseldiğim zamanla, deneme fikri aklıma gelmişti ama denemeye fırsatım olmadı. en kısa sürede denemek isterim

 6. 2

  ne koltuk altından söz ediyorsun ben kız arkadaşımın her yerini yalarım. sevgilimin kollarımın arasında çırpınarak orgazm oluşunu görmek için her şeyi yaparım. sevgilimin boşalmasını kendi boşalmama tercih ederim. bir çok erkek bu zevkin farkında bile değil. oysa okadar keyif verici bir duygu ki anlatılmaz yaşanır. kadının tıpkı bir kuş gibi zevkten çırpınması offff harika. bu olayı kendimin 100 kez boşalmasına bile tercih ederim.

Bir cevap bırakın