g-string giyen kızlar beni tahrik ediyor

Soru

havalı çok erotik iç çamaşırları satan meşhur bilindik bir markanın mağazasında çalışıyorum. genelde bire bir müşteri memnuniyeti bizim için önemli bir referans. özel müşterilerimiz geliyor kıyafet deniyorlar. bende danışmanlık yapıyorum, üstünüze tam oturmuş, yada biraz daha büyüğünü alın çok sıkı olmuş, bu model size iyi durmuyor diğerini deneyin, işte şuranızda kusur var onun yerine jartiyerli modeli alın kusurları gizlemiş olursunuz gibi yönlendiriyorum. birde tanga ve g-string tercihinde kararsız olanlar çok, popomu büyük mü gösterdi, nasıl oldu falan soranlar. kimilerine öyle yakışıyor ki ben bile bir bayan olarak etkileniyorum. çok güzel durdu kesinlikle bu modeli almalısınız falan diyorum ama nerdeyse yutkunarak. lezbiyen falanda değilim, ne bileyim elleyesim geliyor, kimi zaman düzeltme yada nasıl olmuş diye kontrol etme, işte şurası biraz daha yuvarlak olsa iyi görünür falan diye gösterme bahanesiyle dokunuyorum. biliyorum sapıkça ama çok erotik oluyorlar. sırf bu sebeplen psikolojim bozulacak işi bırakmak istedim, yöneticimiz hiç bile sapıkça değil gayet normal işte bizimde marka olarak istediğimiz bu etkileyici olması demek ki başarılı, hem bayanlarda böyle ilgi görmek istiyor dedi. çalışmaya devam ediyorum. bilmiyorum başka kızlar bir birini böyle seksi görünce etkileniyorlar mı ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 1

  yani çalıştığınız yer iç çamaşır mağazası olunca ister istemez kadın da olsanız hem cinselerinizden etkilenmeniz gayet doğal güzel ve seksi olan herşey ilginizi çekiyor demekki

 2. 2

  çokta acayip bir durum yok, sonuçta cinsellik etkilenmek üzere çalışan bir sistem. kadın olsun erkek olsun erotik şeylerden etkilenebilir. hem sonuçta satıcı olmak insanlarla uğrşamak zaten ekstra bir sabır ve motivasyon isteyen bir iş. sizde bunların yanında birde ek olarak insanlara duymak istediklerini söyleme gibi bir zorluğa sahipsiniz. bunun içinde içinizden geleni kullanmanız gerekir ki ikna edici olsun. yoğun stres baskı görsel uyarım derken kapalı bir alanda bünyenizin olmadık şeylere odaklanıyor olması çokta kabul edilebilir bir durum. boş zamanlarınızda dışarı çıkmaya aklınızı dağıtacak hobilere yada farklı konulara yönlendirmeli, ruhunuzu rahatlatmalısınız.

 3. 5

  woow çok ilginç geldi bana şahsi fikrim o kızların belki kendi çekiciliğinden etkilenmiş olabilirsiniz bazen erkekler de kaslı erkekleri çekici bulur yakından gördükleri zaman bir etkilenme olabilir ama bu erkeklerden hoşlandığını anlamına gelmez

 4. 2

  kadın vücudu daha düzgün hatlara sahip olduğu için normaldir. kadınların bile bakması en azından normaldir.

 5. 2

  güzel giyinen çekici şeyler giyen herkes ilgi çeker. bence endişe etme. sonuçta karşındaki erotik şeyler giyiyor ve çok hoş bi görünüm ortaya çıkıyor. doğal olarak bu hoş görüntü ilgini çekip hoşuna gidiyor. çekinme her hemcinsine bakan eşcinsel olduğu için bakmıyor.

Bir cevap bırakın