fenomen bir kızla tanıştım çevresinde çok erkek var ama o benimle ilgileniyor

Soru

merhaba hazır giyim firmasında çalışıyorum ürünlerimizin tanıtımı için bir tanıdık vasıtası ile sosyal medya fenomeni bir kız ile çalışmaya başladık kız çok güzel bakımlı ve akıllı bir bayan her erkeğin etkilenebileceği bir hanım efendi fakat fenomen olmasından dolayı peşinden koşanı çok beraber iş yaparken kız benim sakin ve ağırbaşlı  tavrımdan çok etkilendiğini hep senin gibi bir sevgilim olsun isterdim şeklinde konuşmaları oluyordu bende kıskanç biri olduğum için ilerde sorun yaşamamak için kıza bu işin olamayacağını yumuşak bir dille anlattım o da tamam dedi beraber yine iş yapıyoruz karşılaşıyoruz doğum günümü unutmamış özellikle aradı ve kutladı kıza benimde ilgim var fakat o kızla ilişki yaşayıp evliliğe gider miyiz bilmiyorum fakat benim duygularım allak bullak oldu arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun siz bu durumda ne yapardınız ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 3

    aranızda kültür ve sosyal uyum farkı olabilir, onun beklentileri ile sizinkiler uyuşmayabilir. böyle bir durumda evlilik kısa sürebilir. tabi bellide olmaz bazen imkansız bunlar 1 ay bile evli kalamazlar denilen birliktelikler en sağlam mezara kadar dedikleri cinseten olabiliyor. bu gibi tespitleri yapabilmek için uzun bir süre yakınlık kurmalı bir birinizi daha yakından tanımalısınız. yüzeysel olarak karar vermeye çalışmak hatalı bir düşünce olur.

  2. 3

    Niye illa evliliğe kendini odakladın daha birbirnize hiç yaşamadınz vs… hemen evlilik düşünmen saçma ooo herkez çıktığı kişiyle evlenseydi 😂 bence bi date çıkn tanışın derim bide hani olmaz diye düşünme he hinede olmadı diye düşünelim bu sana yeni dersler çıkarmış olcan daha bilgili daha çok çeşitli insanları tanımış olcn vs..

  3. 3

    Sosyal medya fenomeniyse ve sende kiskancmissin onunla sevgli bile olunmaz bir sürü erkek yazar yorum yapar seninde canin sıkılır boş ver başlama diğin daha iyi kim le olursa olsun yürümez o

Bir cevap bırakın