Eşimle bir haftadir kavgalıyız onu çok arzuluyorum

Soru

Karımla geçen ay bir tartışma yaşadık eşim biraz fazla dirdircidi ve sinirlidir tartışmamız sırasında üzerine fazla gelince sussun diye onu çok fena tersledim sonra özür diledim fakat ona bir süre birşey söylememi konuşmayalım dedi bende okeyledim öfkesi hala geçmedi daha fakat onu deli gibi arzuluyor ve özlüyorum sizce ne yapmalıyım

Cevaplar ( 3 )

  1. erkekler eşleriyle tartışmalarında fazla sert olmamalı bazen bir kadının kalbi kırıldığında o kalbini kıran konuyu kolay kolay içlerine sindiremezler bazen o konu üzerinden 10 yıl hatta 20 yıl geçse unutmazlar erkek unutsada kadın onu hatırlatacak bir aralık buluverir.

  2. Aslında karı kocanın birbirine daha anlayışlı olması gerekirken maalesef karı koca arasında kavgaya normal bakıyoruz. Çok ısrarcı olursanız daha çok kaçabilir, daha umursamaz olursanız yine bu daha soğuk olmanıza sebep olabilir. Siz eşinizi daha iyi tanıyorsunuzdur ama güler yüz genelde olayların çözücü noktasıdır. Alın eşinizi evde güzel bir masa kurun beraber oturun. Birbirinizin farkına varın muhtemelen çözülecektir. Cinsellik konusunda ise bir süre kendi kendinizi idare edin eşinize duygusal tarafınızı gösterin.

  3. merhaba, kadınlar narin canlılardır, aslında onlarda bunun farkında değiller. öyle ki kendilerini kaptırıp erkeklerle rekabete tutuluyorlar. bu durumda ya erkekler değmez boş ver deyip çekiliyorlar yada kadınlar için sonrası hayal kırıklığı oluyor. gerçi suç sosyal dünyada yada sanal dünyada. bu mecralarda kadını elitize etmek yerine tam terci bilinç altı mesajları ile kadının gerçek rolünü ve ruh dünyasını olumsuz yönde etkiliyorlar. eşler arasında her zaman tartışmalar olur, küslükler olur, bir süre konuşmama tavır yapma gibi durumlar olur. lakin kalıcı olmamalı, gurur yapılmamalı, aradaki sorunlar tatsızlıklar kapatılmalı tatlıya bağlamalıdır. siz işi tatlıya bağlayan olun. öyle çiçek alın hediye alın gidin özür dileyin falan değil. hiç bir şeye gerek yok. gidin direk sarılın. tavır yapıyorsa itip kakıyorsa hiç terslemeyin. yine sarılın hadi barışalım birbirimizi üzmeyelim deyin. terste davransa sabırlı olun, sen olmasan ben ne yapım sonra deyin. siniri geçene kadar sarılın. ama öyle kabadayı kabadayı tavırlarla değil. gerçekten samimi içinizden gelen sevgiyle sarılın. ilerleyen saatlerde müsait durum olursa tutun elinden götürün yatağa. barışma seksi diye bir kavram var. hemen uygulayın. sekste iltifatlarda bulunun kadın arzulanan beğenilen olmayı ister bunu hissettirin. is bitince de kaçıp gitmeyin birlikte kalın. saçını okşayın göğüsünüze yaslayın erkeğin şefkatli, kucaklayan, koruyan yönünü gösterin. göreceksiniz her şey daha güzel olacak.

Bir cevap bırakın