40 yaşındaki erkekle nasıl flört edilir

Soru

merhaba 27 yaşındayım öyle herkesi kolay kolay beğenmiyorum uzun zamandır beğendiğim hoşlandığım bir bey var fakat ben 27 o ise 40 yaşında ve evlenip boşanmış biri bu kişiyle nasıl flört edilir nasıl yaklaşmalıyım

Cevaplar ( 3 )

  1. 3

    o kişiyle ilişki yaşamadan önce o kişiyle düşüncelerinizin uyumlu mu hayattan beklentileriniz nedir onu iyice bir irdeleyin bazı bayanlara yaşıtları çocuksu geldiği için kendilerinden daha büyük erkekleri kendileri için daha çekici bulabilirler.

  2. 5

    Flörtün, aşkın yaşı olmaz. 20 yaşından sonra insanlar aynı yaştadır bence. Kişi bazındaki örneklerden yola çıkarak şu yaş böyledir bu yaş böyledir diyemeyiz. Belki yaş 40 tır ama olgunluk anlamında yaşı daha küçüktür. Önyargılardan kurtulup bu konulara takılmamanızı önerebilirim. Kişinin yaşı değil önemli olan onu nasıl yaşadığıdır. Bu kavrama takılıp sizi küçümsemesine izin vermediğiniz sürece ve kendinizi karşısında küçük görmediğiniz sürece sıkıntı olacağını zannetmiyorum.

  3. 4

    merhaba, aslında flört için ne yaş ne baş gerekir, önemli olan anlaşmak, lakin şöylede bir durum var çok yaş farkı olunca nesil farkı uyumsuzluğu yaşanabilir. bu durumda ilişkinin devamlılığı ve güçlü olup ayakta kalabilme ihtimali çok azalır. birde tabi toplumun ahlaki kuralları var bunlara da karşı durmak her zaman fırtınalı bir ortamda bulunmaya benzer fırtına da durduğunuz sürece sizi zorlar ve yıpratır. ancak bakılınca yaş farkı çok aşırı değil ger iki tarafta kendini bilir ve olgun davranacak gücü her zaman kendinde buluyorsa bu şekilde ilişkiyi yürütebilirler. yaklaşım olayı da tam bu noktada kişiye göre değişiklik gösterebilir. öncelikle kişiyi iyice tanımaya gayret göstermeli sonrasında nasıl bir yaklaşım içinde olmanız gerektiğine siz karar vermelisiniz. ancak her şeye çok çabuk karar verebilen bir tavır içinde olmayın. daha ağırbaşlı seçimler yapmak faydalı olacaktır.

Bir cevap bırakın