eşimle başkalarını cinsel hayatı nasıl hayal ediyoruz

Soru

selamlar belki okuyunca saçma gelecek ama çevremizdeki çiftlerin cinsel hayatları üstüne yorum yapmayı söyle sevişiyorlardır falan diye hayal kurmayı bir türlü bırakamıyoruz. önceden şakasına derdik, şimdi böyle şeyler kurgulamak bizi tahrik ediyor, bazen o kişilerin rolüne bürünüp sanki onlarmışız gibi seks yapıyoruz. yabancı bir karakterden bakıyoruz fantaziye değişik bir his oluyor. bir noktada artık psikolojik bozukluğumuz mu var diye düşünmeye başladım. acaba sürdürmekte sakınca var mı yoksa bu tip düşünceler bizde gerçekten psikolojik bozukluğa sebep olur mu ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 3

  bizde öyle yapıyoruz. ve emin olun bu yolda yalnız çift değilsiniz. saygılar

 2. 4

  etrafınızdaki çiftleri hayal etmek sizi ilerki zamanlarda kıskançlığa taşıyabilir biz daha çok kendi hayal ettigimiz biri ile seks yapıyormuş gibi yapıyoruz. yani tamamen şu boyda olsun şu kiloda olsun diye kendimiz belirliyoruz kisiyi.

 3. 8

  affedersin ben biraz konuya sert gireceğim, b*k kokusunu hayal ediyorsan sonunda kendini lağam çukurunda bulursun. burnuna yanık kokusu geliyorsa ateşin içinde yanıyorsundur. insan beyni aldanmaya hata yapmaya açıktır, bu sebeple saçma boş şeylerle doldurmamak lazım. mantıklı güzel şeyleri hayal etmek lazım. o sebeple siz çiçek kokularını, ağaçları yaylaları, parlak güneşi, mavi gök yüzünü hayal edin ki dünyanız kararmasın. fikrin neyse zikrinde odur. kendinizi iyi yönlendirin, saçma şeyleri bırakın.

  • 2

   aynen bunlar sarpa sarmis herşeye girer olmuş yuh yeter daha nelere girilecek ki

Bir cevap bırakın