seks hikayesi okumayı sever misiniz ne sıklıkla okursunuz

Soru

merhaba arkadaşlar 40 yaşında bir erkeğim karımla cinsel ilişkimiz gayet iyi sayılır, ancak hep benzer şeyleri yapmaktan bazen monotonlaştığımız oluyor. bana da son zamanlar da seks hikayeleri ilgi çekici gelmeye başladı. nasıl tanışıyorlar, nasıl başlıyorlar, neler yaşıyorlar dinlemek okumak heyecan verici geliyor. eşimle bazen karşılıklı hayal kuruyoruz, mesela diyorum hayal et yat kiralamışız hava çok güzel, denizi ortasında maviliklerdeyiz, bizi kimsecik görmüyor sere serpe çıplak uzanmış güneşleniyoruz, sonra o ekliyor senden sırtıma güneş keremi sürmeni istiyorum, sende sürerken rahat durmuyor oramı buramı elliyorsun diyor. böyle devam edip gidiyoruz işte böyle bir konuşma bizi heyecanlandırıyor daha tutkulu cinsellik yaşıyoruz. sanki seks bittikten sonra gerçekten böyle bir macera yaşamış gibi hissediyoruz moralimiz keyfimiz bir başka güzel oluyor. lakin kurduğumuz hayaller bitiyor, değişik şeyler düşünmeye ihtiyacımız oluyor, bu noktada başkalarının hikayelerini okumak çok keyif veriyor. bu şekilde hikâyeler hayaller okumak dinlemek sizin de hoşunuza gidiyor mu ? yoksa bir deli biz miyiz ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 4

  merhaba siz baya bir çılgın bir çiftsiniz:) cinsel hayatınızın monotonlaşmasına izin vermiyor üstüne üstlük yeni heyecanlar arıyorsunuz renkli bir cinsel hayatınız var yazdıklarınızdan bunu anladım… bende eşimle bu tarz şeyler konuşmayı onun bana anlatmasından keyif alıyorum… eşimle ilk evlendiğimiz zaman ona birşey anlatmıştım kırmızı şapka hikayesi…kız ile oğlan bir gece aynı odada aynı yatakta uyumak zorunda kalmışlar kızında kırmızı şapkası varmış oğlana demiş ki bu aramızda sınır olsun ne sen o sınırı geç ne de ben demiş oğlanda tamam demiş sabah olmuş yola koyulmuşlar kızın şapkası rüzgardan çitin öbür tarafına uçmuş oğlanda demiş ben şapkanı gidip alayım demiş kızda demişki sen şimdi çitin öbür tarafına geçeceksinde şapkamı getireceksin hiç gerek yok dün gece sen küçücük şapkayı geçemedin demiş

  • 4

   Oğlan iyi niyetliymis ama iyi niyet bu zamanda bir şeye yaramiyor hep kötü niyetli olmak gerek

 2. 3

  İlişkiyi canlı tutmak için hayal kurmak güzel. Düşünceleriniz hiçte delilik değil gayet normal bir durum. Bir yandan cinsel ufkunuz da genişlemiş oluyor.

 3. 3

  Gayet güzel genelde bende okurum hayal dünyasını geniş tutmak gayet iyidir bir anlamda insanın ufku açılır ve yeni düşünceler ve fantaziler keşfetmemizi sağlar

 4. 3

  Ben birkaç defa hayalini kurduğum fantezileri kağıda yazmıştım. Öyle düşünerek ile yazılanı okumak arasında zevk farkı var. Yazılanı okuyunca verilen emekten midir bilmem inanma ve etkilenme seviyesi daha yüksek oluyor.

 5. 3

  hikâye okumaktan ziyâde birbirinizin kulağına ayıp şeyler fısıldamak daha tahrik eder. internette yazan hikâyeleri okumak beni de bu yaşta heyecanlandırır ama çoğunun hayâl mahsûlü olduğu da bir gerçek.

Bir cevap bırakın