eşimle ayrılık aşamasındayız erken boşalıyorum

Soru

merhabalar öncelikle iki yıldır evliyim. eşimi bir gün olsun tam olarak mutlu edemedim. erken boşlama sorunum var. ne kullandıysam fayda etmiyor en fazla 1 dakika içinde boşalıyorum. bu yüzden tartışıyoruz, ayrılık boşanma aşamasına gelmek üzereyiz. acaba çaresi nedir ? nasıl tedavi olabilirim ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 3

    bişi soracağım hiç mi mastürbasyon yaparken bunu fark edip araştırmadın ? büyük ihtimalle o yüzden senin gençliği nede yaptın hattalar yüzünden. eğitimler alman lazım sex yada mastürbasyon eğitimleri almak zorunda sın almasan da sana kalmış

  2. 3

    bu noktaya gelmenizin tek sebebi bu olmasa gerek. büyük bir problem doğru ama bu sebeple boşanılır mı bilemedim… sorununuza gelirsek, psikoloji bu konuda temel sebep. konuya aşırı odaklanıyorsanız, iki ilişki arasını uzun tutup bir de bu süreçte kendinizi heyecanlandıracak (azdıracak) şeyler yapıyorsanız, ilişki esnasında bunların tetikleyiciliği de çok oluyordur. bunun dışında her ilişkiye de “hemen biticem ve kavga edicez” kafasıyla girdiğiniz için de iyice işler sarpa sarıyor. önce bu psikolojiden kurtulmanız ve uzmandan yardım almanız lazım. madem işin ucunda evliliğiniz var, o zaman geciktirmeden gereken adımları atın. bunun dışında anlık çözümler olarak geciktirici spreyler var. gayet iş görüyorlar. doğru kullanım ile fayda görebilirsiniz ancak uzun vadede zararları olabilir.

  3. 3

    mastürbasyon ve pornoyu acilen bırakman gerekiyor artık kim ne derse desin

Bir cevap bırakın