Eşim yatakta ilgisiz, yeniliklere yani fantezilere kapalı ne yapabilirim

Soru

Eşim normal ilişki dışında hiçbir şekilde ve şartta birlikteliğe razı değil. Seks oyunlarını onaylamıyor. Yatakta soğuk kalıyor ön sevişmeyi bile istemiyor resmen ,olsun bitsin derdinde. Haftada bir kere ancak bense nerede ise her gece istiyorum. Beni resmen dışarıya yönlendiriyor. Yardımcı olun..

Cevaplar ( 3 )

  1. Isiniz zor oyle kadinla omur geçmez. Herturlu yeterli olamıyorsa evlilikler aldatma ve sonu boşanmayla bitiyor.

  2. merhaba, anlatımınızdan gördüğümüz o ki aranızda cinsel uyum yok. siz istekli o ise tam tersine isteksiz sanki seksle ilgisi yok. çok fazla çözüm yok, evlilikte uyum sağlamak için siz isteğinizi büyük oranda kısacaksınız dizginleyeceksiniz, o da biraz arttıracak orta yol bulunacak. bildiğiniz gibi cinsellik karşılıklı istek ve rıza ile olur. zaten zorla ısrar edip kendinize uydurmaya çalışmanın anlamı yok insanlar değişmez, lakin diyelim eskiden böyle değildi son dönemde böyle sorunlar başladı o halde, hormonlarda yada psikolojik sorunlar ortaya çıkmış olabilir. çözüm için birlikte uzmanlara başvurmak gerekir. lakin yok evlendiğimizden beri böyle isteksiz, ise o zaman bir sorun yok, kişinin kendi karakteri ve ruh dünyası böyledir yani normal. dediğimiz gibi sön dönemde değişim varsa o halde birlikte terapiste ve uzmanlara başvurmanız çok faydalı olacaktır.

  3. isteksiz kadınla zor, bazen de fazla istekli kadınla daha bir zor olabilir. eski çalıştığım yerde çok istekli bir bayan vardı sürekli azgındı çamaşırım ıslak çok fenayım der dururdu. kocasıda kadından bezmiş bahane olsun diye adam sürekli aldığı kayıkla balığa giderdi. sizin olayda bariz eşler arasında cinsel uyumsuzluk.

Bir cevap bırakın