eşim hangi fantaziyi sever nasıl anlarım

Soru

merhaba eşimle görücü usulü evlendik, baştan biraz soğuktum ancak zaman içinde sevdim. bu sene ilk evlilik yıl dönümümüzü kutlayacağız. şehirler arası otobüs şoförü olduğu için bende vardiyalı çalışınca evde çok fazla görüşemiyoruz. biraz bir birimizi tanımaktan uzağız. yıl dönümü için ona güzel bir gece geçirtmek istiyorum. yemek menüsünü sevdiği yemekleri öğrendim hazırlayacağım. yalnız gece için neleri sever nasıl fantazilerden hoşlanır ne yapmam onu daha çok heyecanlandırır, hangi pozisyonlar tahrik eder, kıyafet sever mi bilmiyorum. bu gibi şeyleri nasıl öğrenebilirim, neyi sevip sevmediğini nasıl anlayabilirim önerisi olan varmı ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 3

  Tabiki bunu buraya değil de eşine sorarak en sağlıklı şekilde ögrenebilirsin burda herkes kendi sevdiği fanteziyi yazar size uymaz belki

 2. 4

  Mesajla sexi mini bol dekolteli bir gecelik ve loş ışıklı bir ortam olabilir mesela

 3. 6

  valla onu sen çözcen burdan sana 100lerce fantazi sayarlar ama sana kocana uyarmı bilinmez. siz ilk sefer için bence ortalama şeylerle gidin. bi kere her erkek seksi hoş kıyafetleri, bakımlı makyajlı kadını sever. bir diğer fikir ise erkekler nazlı işveili cilveli kur yapan kadını severler. ha bide erkeler iltifat edilmeyi egolarının şişirilmesini severler, o sebeple güzel şeyler söylemeyi unutma. gerisini sal gitsin o zaten devamını getirir. ayy utandım şimcik 😳

 4. 1

  hayatım şimdi al bir kırbaç kelepçe adama yatağa bağlayıp kurbaçla desek yapacakmısın. o sebeple herkese sorma sen kendin ol sen kendin bildiğini yap. bunun dışında @civciv tavsiyeleri güzel herkese uyar onlardan örnekte alabilirsin. birde konuşmak önemli, tabi seks bitince. mesela hemen kalkıp gitmeyin bir birinize sarılıp konuşun, neleri seversin, nelerden hoşlanırsın, sana ne yapmam sana keyif verir, sen bana bunu yaparsan bundan çok zevk alırım gibi bir birinize anlatın. bu şekilde daha iyi fikir sahibi olmuş olursunuz.

 5. 4

  merhaba, tüm fantaziler bireylerin kendi düşüncelerine ve tercihlerine göre farklı olarak şekillenir. bu bağlamda tavsiye vermek çokta başarılı sonuçlar ortaya çıkarmaz. en iyisi eşinizle konuşmak onun neyi sevip sevmediği biraz daha anlamaktır. diğer arkadaşlarında tavsiyesindeki gibi her erkeğin hoşlanabileceği ortalama bazı şeyler yapabilirsiniz.

Bir cevap bırakın