eşimle pegging yapmak istiyorum kabul etmiyor nasıl ikna edebilirim

Soru

selamlar, benim sorunum anal ilişki yaşamak istiyorum daha doğrusu eşimin beni analdan becermesini istiyorum ama o bunu bir türlü kabul etmiyor. ben kendimden eminim bundan dolayı aktifliğimde her hangi bir değişiklik olmayacak biliyorum bunu eşime de anlatıyorum ama kabul etmiyor. bende analdan kendi kendime yapmak zorunda kalıyorum. benim durumumda olup da eşini yada partnerini ikna eden arkadaşların fikirlerine tavsiyelerine ihtiyacım var, eşimi pegging yapmaya nasıl ikna edebilirim ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 2

    bu konuda kimsenin size faydası olmaz bence. çünkü eşiniz ne düşünüyorsa o eksende hareket edecektir. sizin onu ikna etmeye çalışmanız bir nevi zorlama kandırma aldatma gibi yorumlanacağı için bilinç altında bunlara karşı koruma geliştirmiştir. siz ne deseniz o inanamyacak onu ikna etmek için uydurduğunuz şeyler olduğunu düşünecektir. fikrinin değişmesi için onun bu gibi durumları kendi kendine keşfetmesi değerlendirmesi lazımdır. bu konuda çok farklı bakış açıları var, bazıları sapıkça, bazıları acaba adam gay mı oluyor diye, bazıları ise fantazi maksatlı olarak değerlendirebiliyor. siz bu konuda ne kadar ısrarcı olursanız bu iş o kadar zora koşulacaktır imkansıza gidecektir. anlayacağınız size verecekleri hiç bir tavsiye işe yaramayacak.

  2. 0

    istemiyorsa ikna olayı gerçekten zor. hadi kabul etti diyelim o zevk almayacaksa anlamı olmayacak bence.

  3. 0

    bazı kadınlar bu konuya çok ters açıdan bakıyorlar ve asla istemiyor kabul etmiyorlar. eşinde bunlardan biriyse boşuna uğraşıyorsun hiç bir zaman ikna edemezsin. dahada ısrarcı olur zorlarsan en sonunda senden soğur ve boşlanmak ister. şu an bile seninle ilgili düşünceleri enimi ki çok olumsuzdur.

Bir cevap bırakın