eşim fantazi yapmıyor boşalmadan ilişkiyi bitirmek istiyor

Soru

merhaba, 3 yıllık evliyim. bu güne kadar hep eşim isteksiz davrandı. sürekli ben bir şeyleri istediğim diye zorla yaptı. artık ben ısrarcı olmaktan bıktım. fantazi yapmıyor, fantazilere uymuyor, işini bitirsin diye bekliyor. bir şey deyince de ben istemiyorum hadi sen yap diyor. zevk almıyorsun diyorum yoo alıyorum ben çok zevkli güzel yapıyorsun diye saçma saçma konuşuyor. orgazm olmuyorsun diyorum sen bana bakma benim sorunlarım var odaklanamıyorum olmuyor sen rahatla diyor. bir nevi görev yapar gibi duruyor. ne kadar zorladım bir kere orgazm olsun diye, uğraştım çaba gösterdim zaman harcadım boş ver sen beni. bitirdiysen hadi duşa gidilelim diyor ilişkiyi bitiriyor. muhtemelen hayatı boyunca hiç orgazm olmadı. nasıl bir nato kafa, asla kabul etmiyor. bana yada bize bir  tavsiyesi olan var mı ? ne yapabilirim ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 3

  muhtemelen durum psikolojik, yoksa hiç bir kadın aman boşver sen rahatla gerisi önemli değil demez. rahatlamak doyuma ulaşmak bu güzel hazzı yaşamak onlarında hakkı. lakin istemiyorum diye ısrar ediyorsa bu işte bir gariplik vardır. bu durumda ona yardım etmeye çalışmalısın ancak nasıl olur bunu bulmak senin için. sonuçta artık bir elmanın iki yarısısınız. belki onu psikoloğa uzmana gitmeye ikna edebilirsin. bu şekilde aşamalı olarak ne gibi bir sorun var analyaiblir çözümüne yönelik çabalar ile bunları aşabilirsiniz.

 2. 2

  eşinde psikolojik sorunlar var dedikleri hiç normal değil. öyle yap böyle yap demenin anlamı yok, çünkü bunu anlayabilecek durumda değil. @kurt_like dediği gibi uzman desteğine ihtiyaç var gibi görünüyor.

 3. 3

  anlamsız şekilde kendini bu zevkten mahrum bırakıyor eşin. ki anladım konuşman onu ikna etmeye çalışman da fayda etmiyor ki buda bozuk bir psikolojinin işaretidir. diğer arkadaşların önerdiği üzere uzmandan yardım almak sizin için en doğru eylem olur.

 4. 7

  çözdüysen çözümünü paylaş millet faydalansın. cevap vermek isterdim ama kelin ilacı yok ki sana versin.

Bir cevap bırakın