Eşim evlilik yıl dönümümüz için kızlık zarını diktirmemi istiyor

Soru

32 yaşında 9 yıllık evli bir bayanım iki sene önce evlilik yıldönümü için kızlık zarını diktirdim eşimin çok hoşuna gitti. Eşim yine istiyor ikinci defa kızlık zarımı diktirsem bir zararı olur mu

Cevaplar ( 4 )

 1. 9

  merhaba, affınıza sığınarak biz sadece önemli ihtiyaç olması durumunda yada gerekli kozmetik estetik düzeltmeler için cerrahi operasyon yapılmasını mantıklı görürüz. bunun dışında cinsel eğlence fantazi için kendinizi riskli cerrahi operasyonlar ile tehlikeye atma durumuna hiç pozitif bakamıyoruz. teknik aksaklıklar, hatalar, enfeksiyon kapma riski derken fantazi uğruna başınıza işler açmayın. cinsel fantazi, yada heyecan aramak için çılgınlık yapmak bu değildir. eşe yada sevgiliye sürpriz yapmak bu değildir, böyle olmamalıdır. bu düşünceyi çöpe atın. fantazi için başka şeyler yapın, ne mi yapabilirsiniz, isterseniz siz siteyi biraz daha turlayın, birçok şey arasından kafanıza yatacak bir tane çıkacaktır elbet. kendinizi riske atmayın. iyi eğlenceler.

 2. 4

  Yapay kızlık zarı demek bir operasyon ve bir ameliyat demek. Gereksiz bir risk edinimine girmek mantıklı değil. Emin değilim ama buna benzer uygulamalar olabilir. Daha yapay ve teninize bağlantılı bir şey olmadan. Araştırmanızı ve kesinlikle böyle bir riske girmemenizi öneririm. Bir de şu açıdan bakmak gerekir; bu tip uygulamalar sizin ve eşinizin psikolojisini olumsuz yönde etkileyerek, bozukluklara ve sapkınlıklara yol açabilir.

 3. 5

  kocan ne derse yapıyor musun her iki yıl da bir kızlık zarı diktiriyorsun

 4. 7

  Baya baya sasirdim ilginc ,))

Bir cevap bırakın