vajina içine boşalmazsa kızlık zarı bozulur mu

Soru

24 yaşında bir kızım. Erkek arkaşımla aynı yaştayız. O benimle cinsel ilişki yaşamak istiyor. Bende istiyorum fakat kızlık zarım bozulur endişemden dolayı istemiyorum. Erkek arkadaşım vajina içine boşalmazsam kızlık zarın delinmez diyor. Kondom ile yarısına kadar gireceğim diyor. Yanlız erkek arkadaşımın söyledikleri bana mantıklı gelmiyor. Ne yapmalıyım.

Cevaplar ( 3 )

  1. 2

    merhaba, aslında erkek arkadaşınız sadece kendini düşünüyor gibi. sizi de ikna etmek için kafa karıştırıcı açıklamalar yapıyor. sizin inanarak buna rıza göstermenizi bekliyor. kızlık zarının bozulması için boşalmaya gerek yok. penis benzeri bir nesnenin girmesi yeterli. prezervatif takmak yada bolca krem süreriz kaygan olunca bozulmaz yalandan başka bir şey değildir. bekaretine önem veren bir birey olarak bu kişiyle görüşmeye devam etmeniz ne yazık sizin için kötü sonuçlar doğuracak. eğer sizi anlayacak birisiyse söz verdiğiniz evlilik gününe kadar size saygı gösterecektir. lakin hep bu cinsellik konusu çevresinde dolaşıyor, mesele cinsel ilişkiye geliyorsa, bir şey olmaz azıcık sürtüneceğim falan filan muhabbetleri ile anlayın ki aldatılmaya çalışılıyorsunuz. insan sevdiğini aldatmaya dolandırmaya çalışmaz, faydalanmaya yarar sağlamaya çalışmaz. tam tersine yeri gelir kendinden parça verir, sevdiğinden bir parça koparmaya bakmaz. sanki bu ilişkinin sonu gelmiş gibi görünüyor. karşınıza alıp konuşun kendi doğrularınızı ve sınırlarınızı söyleyin. vereceği cevaba ve yapacağı eylemlere göre, ya ayrılın size daha hayırlı olacak bir arkadaş bulun yada anlaşıyorsanız devam edin. hayırlısı diyelim

  2. 2

    Sayın admin sitenizde dolaşırken verdiğiniz cevaplara bakılırsa siz gerçekten doğru düzgün bir insana benziyorsunuz. Başarılarınızın devamını dilerim. Çoğu kişi artık çok çakal olmuş. Genç kızlarımızı kandırmak aldatmak ketenpereye getirmeye çalışıyorlar. Bende bir kadın olarak benzer bir durum başımdan geçmişti. Çok şükür ucuz kurtuldum. Ama o kişiyi deli gibi sevdim ama değmezmiş içim acıya acıya için kan ağlasada terk ettim.

  3. 13

    Yalan söyliyoe kızlık zarı ilk başda delinmeden zaten 1 cm bile içeri giremez seni kandırıp sex yapmak istiyor ben o işten hep korktum ve yapmadım eğer anın heycanına kapılıp ta yapınca kızlık zarın yırtılır ve sende o anda onu isteye bilirsin o anki heycanda erkek arkadaşın belli tutamayacak, sen kendini tutabilecekmisin .

Bir cevap bırakın