benim çok istekli olduğum zamanlarda eşim bahanelerle kaçıyor

Soru

slm bazen herşey çok iyi ama bazen bir o kadarda eşimle sorun yaşıyorum. cinsel olarak çok istekli biriyim bu konuda kendimi tutamıyorum. bacak aramda ağrı ve testislerimde şişmiş dolmuş gibi hissediyorum. boşalıp rahatlama arzusu içinde oluyorum. eşimle akşam baş başa kalınca eşim isteksiz davranıyor mız mız hareketler sergiliyor. işim var yorgunum, hastayım filan diye geçiştirip arkasını dönüp yatıyor. sonra bende demoralize oluyorum. kırgınlık küskünlük oluyor içimde, tüm günüm gergin ve sinirli geçiyor. bu konuda eşimin daha duyarlı davranması için ne demeli ne yapmalıyım.

Cevaplar ( 3 )

 1. 4

  selam, evlilik biraz özveri, biraz empati kurmayı gerektirir. siz kendinizi düşünüp hareket etmeyin, bazende karşınızdakinin yerine kendinizi koyarak öyle bakın görüntüye. bunun dışında erkekler yaradılış olarak cinsel yönden güçlü ve istekli olarak dünyaya gelirler. bundan sebeple kadınlara göre çok daha fazla cinsellik düşünür, çok daha cinsel olarak rahatlamaya ihtiyaç duyarlar. bu erkeğin cinsellik talebi ile ilgili meselelerde kadına göre 1 nebze daha haklı olduğunu destekler. tabi bu durumda kadın eğer hiç bir şekilde cinsel olarak uygun olmayan bir durumda geçerli değildir. örneğin gebelik dönemi, muayyen günleri, hastalıklar yada gerçekten hem psikolojik hem fiziksel olarak uygun olmadığı durumlar. ama örneğin of pof bu gün çok yoruldum çok iş yaptım çoluk çocuk ev işleri falan filan deyip tv karşısında oturup hiç havamda değilim yada olmayan baş ağrısını bahane etmek bu durumlara girmez. böyle hallerde erkeğin talebi varsa bayanlar hiç kızmasınlar erkek haklıdır, kadının görevinden biride budur, erkeğini mutlu etmek. bazıları bunu çok abartıyorlar, ya tamam biraz yorulmuş yada keyifsizsin, adama niye ters gidiyorsun 10-15 dk ayır, git yanına al penisi eline biraz oral yap biraz elle oyna adam boşalsın dudağına bir öpücük kondur aşkım bu seferlik böyle olsun bir daha ki sefere telafi ederim de sorun çözülür. adam illa temas olacak diye tutturmaz. rahatlayınca gerginliği gider. bayanlarımız hiç mi işi bilmiyor ne. tabi kadınında hakkını unutmamalı, tahrik olmuş istekli bir eşi de erkek ortada bırakmamalı bu isteğine yanıt vermelidir. eşinizle çatışmadan uygun bir havada konuşun anlara biraz bunlardan bahsedin, zaten anlamak istiyorsa gayet yanıt alabilirsiniz. lakin kendini diyaloğa kapatmış birine bir şey anlatamaz ve çözüm bulamazsınız.

 2. 2

  iyi hoş ta mesala benim eşim ingramda ikinci alanda yedek hesap açmış kadınlarla buluşup seks yapmaya gidiyor sözde bana dokunamiyor bana yaklasmiyor ama ingram da öyle sohpetler yapıyor ki ben şifresini buldum okuyorum kendini çekip atiyo sabahlara kadar beraber oldum diyo videolar atiyo ben açıp bakamıyorum tabi ama iki aydır bana dokunmuyor boşanmayı düşünüyorum artık hafta sonları üçe kadar eve gelmeyip arabada konuşuyor ben ona dokunup istediğinizi yapsam. bile o izin vermez çünkü sevmediğini düşünüyorum başka kadınlarla seks sohpeti yapıp zevk alan insan esi varken ne alaka dime demek ki ilgi gösterip canı istiyor

  • 2

   çok üzücü bir durum, bazen erkekler ne arıyorlar anlamış değilim. hani derler ya evde gül gibi eşi varken dışardaki çiçekleri dolaşıyor diye mantık erdiremiyorum. ya dışardakinin vajinası, poposu, memesi bilmem neresi evdekinden çok daha mı güzel, çok daha zevkli mi ? muhteşem inanılmaz ne fark varda dışarı bakmaya yelteniyor. ben size söyleyeyim, ihanet sonucu eşimden ayrıldıktan sonra zaman içnide 5 kişiyle dost hayatı yaşadım. inanın hiç birinin diğerine üstünlüğü yoktu, vajina popo bilmem nere hepsi aynı et parçasıydı. yok birilerini aşağılamak için demedim, erkeklerin hayal dünyası ve bekledikleri şeyler çok yanlış bunu belirtmek istedim. üstelik bir insan nasıl bir nefrete sahip olabilir ki karısına yanaşmayıp dışarı gidecek. kusura bakmayın, ayrılık hiç iyi bir tavsiye değildir ama eşiniz sizi gösden çıkarmışsa daha fazla bu adamla aynı ortamda durmak, çamaşırını yıkamak, ona yemek yapmak zorunda değilsiniz. sizinde mutlu olmaya hakkınız var, sizi mutlu edecek bir eş bulmaya hakkınız var. olmuyorsa o zaman yapılacak bellidir. umarım bir karara varabilir ve hayatınızı yeniden kurabilecek gücü kendinizde bulursunuz.

Bir cevap bırakın