eşim bakire olduğunu söyledi ilk iki cinsel ilişkide kan gelmedi

Soru

evlenmeden önce karım bakire olduğunu söyledi evlendikten ilk günlerde hergün cinsel ilişkiye girdik fakat kan gelmedi. eşime sen bakire olduğunu söyledin neden kan gelmedi dedim o da bana ısrarla bakire olduğunu hatta bana inanmıyorsan beni doktora götür diye ısrar etti. ısrarcı olmasa bu konuda doktora gitmezdik bunu burda altını çizmek istiyorum. neyse doktora gittik jinokolok bize bir çentik olduğunu söyledi ama centiğin nasıl olustuğunu bilmediğini doğuştanda olabilir dedi bazen fazla ıslanma veya kanama olabilir dedi daha sonra nerdeyse bir ay sonra yarım avuç içi kadar kan geldi ve içinde iki donmuş kan pıhtısı geldi tekrar doktora gittik doktor çentiğin açıldığını söyledi bu yüzden kanama oldu dedi bu adet kanı olabilir mi kızlık zarı bozulunca kan pıhtı şeklinde olabilir mi

Cevaplar ( 2 )

  1. zaten doktor bunu size gayet güzel şekilde açıklamış. bunun dışında daha içinize sinmeyen nedir anlamış değilim. bu tür sorunlar yada faklı durumlar birçok kişide yaşanabiliyor. içiniz bu konuda rahat eşinize güveniniz tam olsun, kafanıza bunları takıntı yapmayın ki bu gelecekte önünüze hayali bir engel koymasın. gelecek güzel günlere ve mutluluğa odaklanın.

  2. ya siz erkekler ne kadar güvensiz tiplersiniz, sevgilinize, eşinize hatta çoğunlukla kendinize bile güveniniz yok. biraz erkek gibi olmayı deneyin, yöneten, saran sarmalayan, sahip çıkan olun… nerede ki, kalmadı böylesi ne yazık !

Bir cevap bırakın