evli adam ilişkiye girmeden sadece vajinamı yaladı

Soru

nerdeyse bundan üç yıl önceydi eğlencesine internette sadece vajinam görünecek şekilde kamera açıp erkeklerle karşılıklı mast yapıyordum. bir adamla tanıştım çok çekici geliyordu defalarca karşılaştık sonra biraz sohbet ettik vajinana çok hoş şimdi yanında olsam bir güzel yalar seni dilimle orgazm ederim diyordu bu benim kafama takıldı ama bakireydim güvenemezdim falan derken sonunda bu arzuya dayanamadım numaramı verdim konuşup daha çok tanıştık evliydi, eşinin kilolu ve sekse karşı isteksiz olduğunu anlattı bende bakire olduğumu ilişki istemediğimi söyledim bana güvenebilirsin dedi bir defa olacak sadece diye söz verdi bende inandım benim olduğum şehire geldi oteline çağırdı hazırlanıp gittim nerden bileyim hayatımda ilk ve son defa tadacağım bir haz olduğunu bense aceleci davrandım öyle bir yaladı ki gerçekten dediğini yaptı ben utana utana orgazm oldum sonrasında korkup acele ile toparlanıp gitmem lazım deyip aceleyle kaçtım pişmanlık falan derken mesajlarına cevap vermedim sonra aradığımda da hat kullanılmıyor diyordu şimdi evliyim kocamla mutsuzum hiç bir şeyin tadı tuzu yok çoğu zaman o geçmişin hayali ile mast yapıp kendimi tatmin etmeye çalışıyorum

Cevaplar ( 5 )

  1. Harika bir şey olmuş on numara diyorsun dimi haklısın

  2. merhaba bende evli bir erkeğim arada benzeri kaçamaklar yapıyorum ve çoğunda bakire olsun veya olmasın ona oral seks yapıyorum. tanımadığım bir kadının sonradan hamile kaldım vs gibi sorun yaratmaması için ilk seferlerde oral yapmayı tercih ediyorum. 1 kere de bakire bir kadınla benzerini yaşadım.

  3. adamın penisini ereksiyon halinde bırakıp kaçtın yani 🙂

  4. Simdi arasanda bulaman verecektn adama kurtluacktn

  5. merhaba, yıllar önce yaşadığınız ve ilk olan bu fantazi sizde belli ki derin izler bırakmış. tüm bunların yanında birde şimdiki durumunuzdan hoşnut olmamanız, eşinizle de mutsuz bir evlilik yaşamanız sizde bu derin izleri daha da ön plana çıkartıyor. bu konu üzerine düşünüp hayal kurduğunuz için hayatınızın en güzel şeyi olarak yorumluyorsunuz. aksine mutlu olsanız eşiniz iyi bir koca olmayı başarsa aranızdaki buzlar erise muhtemelen geçmişi hiç hatırlamaz, belki de geçmişte yaptıklarınızı yersiz olarak görüp pişmanlık yaşar keşke yapmasaydım diyebilirdiniz. geçmiş geçmişte kaldı anı yaşıyoruz en iyisi siz eşinizle olan sorunları aşıp mutlu bir düzene geçiş yapın sonrasında bu anlamsız geçmiş takıntısından kurursunuz.

Bir cevap bırakın