sevgilimle birlikteyken sürekli tahrik oluyorum

Soru

normalde evlenmeden cinselliğe karşıyım, bu gibi şeyleri yanlış buluyorum. bir sevgilim ver benden 4 yaş büyük, birlikte baş başa kaldığımızda cinsel şeylerden konuşmasak da, konu havadan sudan olsa da ben çok fena tahrik oluyorum. lavaboya gidiyorum çamaşırım ıslanmış yoğun akıntı gibi oluyor. ilk baş bir hastalık var sandım sonra baktım o olmadığı zaman bu kadar olmuyorum. hatta bazen diyelim dışarıda bir kafede buluştuk, oturmuş bir şeyler içiyoruz ama bir an geliyor vajinamda tıp tıp kalp atması gibi bir kıpırtı hissediyorum. neden böyle oluyor çok mu azgınım ? tamam bazen istekli oluyorum ama bu kadar değil yani ?

Cevaplar ( 4 )

  1. günümüzde her şey cinsellik oldu, cinsellik düşünmeyen biri bile sokağa çıkıp markete gidip gelene kadar bolca cinsel etkileşime maruz kalıyor. dışarı çıkmasan bu sefer elinde telefon sosyal medyadasın, orada da bakıyosun hep erotik tahrik edici cinsellik temalı içerikler. hal böyle olunca bir kadın bir erkek bir arada dururken bilinç altı sürekli bu cinsel şeylere odaklanıyor, sanki az sonra seks yapacakmışsınız gibi yoğun libido salgılıyor. sizde de aynı durum var, siz düşünmüyorsunuz ama vücudunuz düşnüyor, arzularınız kabarıyor. bir nevi vücudunuz sevgilinizle seviştiğinizi hayal ediyor. bu kadar tahrik olma sonucu yoğun sulanma ıslanma ortaya çıkması haliyle gayet normal, demekki ürolojik sistemleriniz gayet iyi çalışıyor. tabi birde yalnızken bazen sevgilinizi hayal etip elle tatmin oluyorsanız bununda bilinç altındaki etkisi vardır. bu kadar şehvet insana hata yaptırabilir, bana sorarsanız öyle evde falan çok baş başa kalmayın. ek olarak bu konu üzerine çok düşünmeyin, siz düşündükçe daha çok saplanır kalırsınız, sonra çıkması zor olur, kafanızdan atın. mümkünse kendinize bir iş bulun hobi bulun, ne bileyim spora falan gidin, ayrıca yediklerinize dikkat edin.

  2. cinsel yönden güçlü bir kadınsınjz ve vücudunuz artık cinselliği yaşamak istiyor. aslında herşey kendi doğallığında sadece sizin kendinizi engellemeniz dışında.

  3. bence bu ilişki senin için hiç iyi gitmiyor, evlilik öncesi birlikteliğe karşıyım diyorsun ama kendine de hakim olamıyorsun. her an hataya düşmeye meyillisin. şehvetine yenilip o tasvip etmedin şeyleri yapacaksın gibi görünüyor. boşuna demiyorlar kadınla erkek arkadaş olmaz diye. yaradılış yapısı gereği mıknatıs gibi illa bir birinizi çekiyorsunuz. ya işi ciddiye dökün evlenecekseniz evlilik kararı alın, öyle bir niyetiniz yoksa bence uzak durun. ilişkinizi çok daha uzak mesafeli sürdürün. öyle baş başa kaldık falan asla olmasın, yoksa olanlar olacak.

  4. olur harbiden sonra ne oldu dersin kalirsin ama cok gec olur is işten geçmiş olur

Bir cevap bırakın