lezbiyen arkadaşım benimle seks yapıyor

Soru

yıllardır bir lezbiyen arkadaşım var ancak ben onun gibi değilim heteroseksüelim, bir gün yakınlaştığımız anda sadece cinsel isteğimizi tatmin etmek için ilişki yaşadık. o günden sonra bu bir tatmin yöntemi oldu bizim için. şimdi ben nişanlandım evlenmeyi düşünüyorum. arkadaşım bu konuda çok üzgün olduğunu söylüyor. beni kaybedeceğini falan ima ediyor. bende o rahat olsun diye merak etme ben sana da gelirim yine diyorum. bir yandan kafam karmaşık düşüncelerimi tercihlerimi beklentilerimi netleştiremiyorum. garip şekilde sanki evlenince mutlu olamayacağımı düşünmüyor değilim. ilk evliliğim tam bir facia idi bu seferde aynısı olursa diyorum. bir yandan arkadaşımı da önemsiyorum. acaba bir orda, bir burada, iki yönlü bir ilişkiyi yürütebilirmiyim diyorum. dışarıdan bakınca bu konularla ilgili sizler ne düşünüyorsunuz ?

Cevaplar ( 6 )

  1. canım bence sen fazla şeyi tek ipte çevirip cambazlık yapmaya çalışıyorsun ama sana diyeyim 1-2-3 sonunda sert düşersin. şahsi fikrim sen arkadaşını değil evleneceksen kocanı düşünmen lazım. hem arkadaşınla yaşadıkalrın yanlış bir eksende. yanlışlarla doğruları karşıştırıp buradan kendine düz bir hayat çıkartamazsın. gerisi senin bileceğin şey.

  2. hayatını karmaşık hale getiriyorsun. arkadaşınla ilişki yaşamış olman senin aklını karıştırıyor. artık bu geçmşte kaldı deyip bir kenara atman ve geleceğe odaklanman lazım. yoksa mutlu olmazsın çift karakterli bir ilişki yürümez. arkadaşınla değil, evleneceğin kişi ile mutlu olmaya çaba göster bence.

  3. Aldatmanın illa bir penisin vajinaya girmesiyle olmadığını da gördük 🤣🤣 Bide arada çamaşıra bulaşığa gelirim rahatliyla arada sana da gelirim söylemi beni benden alan kısmı

  4. Kocanın erkek arkadaşıyla ilişki yaşadığını ve seninle evlendikten sonra da buna devam edeceğini öğrensen, sen ne düşünürdün?

  5. Kocanla mutlu olmaya bak daha sonra kocanın fantazisini yoklarsın

  6. Heteroseksüel biri hemcinsiyle olamaz ki? İmkansız. Hakaret bu resmen. Biseksüelim deseydin bari. Mantık dışısın her anlamda, olmaz yani tarafını seç.

Bir cevap bırakın