mast yaparken penisten kan gelmesi

Soru

ben yalnız yaşayan 29 yaşında biriyim. fetish boyunda medikal nesnelere ilgim var. son zamanlarda penis dilatör ve sonda benzeri ürünlerle mastürbasyon yapmak bana çok zevk veriyor. kısaca açıklamak gerekirse kalem gibi bir çubuk var bunu penisin idrar kanalından içeriye sokup hareket ettirerek iç kanalı uyarıyor ve sonunda zevkten boşalıyorsun. en son bunu yaptığımda biraz daha büyük ve sert bir cisim kullandım ve de kendimi aşırı zorladım, boşaldığımda spermle birlikte kanda geldi. açıkçası ilk defa başıma geldi, korktum ve bir daha yapmadım, şimdi idrar yaparken bile aşırı acıma oluyor. 2-3 gün oldu bu olay yaşanalı, çok utanıyorum doktora gidilir mi ? böyle bir şey nasıl anlatılır ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 4

    yuh ilk defa böyle bir şey duyuyorum, doktora git bence sen.

  2. 4

    derhal ürolojiye gidiyorsun derhal ! bu işlerin zerre şakasi yok. eksiksiz anlatıyorsun doktora neler yaptıysan. ilk işin bunu yapmak olsun.

  3. 6

    sonta yada dilatör ile mast yapmak çok tehlikeli, penisin dış yüzüne benzemez, iç dokular idrar kanalı aşırı hassastır. zorlarsanız dokular yırtılır iyileşme süreci çok uzun sürer, çünkü dıştaki gibi yara olup kabuk bağlamaz. üstelik oradaki dokulara zarar verince bakterilere açık olur, iltihap oluşma riski çok yükselir. iltihap olurda tedavi olmazsanız çok ilerler komple yayılır, penisi bile kestirmek durumunda kalabilirsiniz. ayrıca sonda gibi şeyler yumuşak anti bakteriyel medikal silikondan yapılır.

Bir cevap bırakın