kadına kaç cm acı verir

Soru

slm penisim ortalamaya göre biraz büyük ama ince önceki sevgilim sürekli acıdığını zevk almadığını söylüyordu acaba penisimin 21 cm olmasındanmı acıyor yoksa sevgilimde sorunmu vardı kararsızım hayır sormamın sebebi şimdi yeni bir sevgilim var eğer uzun olduğu için acıyorsa nasıl davranmam gerek çünkü onuda kaybetmek istemiyorum tşkler

yanıtlandı
10 ay5 Cevap33487 defa okundu
  • 86

Cevaplar ( 5 )

  1. büyük penisli erkekleri kadınlar seviyor fakat iş cinselliğe gelince bazen acı verici olabiliyor bu durumda seks yaparken kaydırıcı krem kullanmaya mutlaka özen gösterin ve penisi vajinaya yavaş yavaş girmesine izin verin

  2. Acı veren kalınlık diye düşünüyorum. Ben nazik oluyorum. Partnerim üstte olduğunda baya zorlanıyor. Kibar olmak gerek. Maksat iki tarafında mutlu olması.

  3. aptalca acemice kullanılan her penis kadına acı verir. boşuna yazmıyorlar mesele penisi kullanmayı bilmekte diye. vajina derinliği 10-13 cm varı olunca mantık olarak daha fazlası acı verecektir.

  4. selam, yine aynı durum sayısallaştırma, illa rakam takıntısı. yapılan anketlere ve çalışmalara göre çıkan sonuçların değerlendirilmesi ile kadınların tercihinin 12-13 cm civarı olduğu ortaya konulmuş. buna göre demek ki fazlası kadınları rahatsız ediyor. zaten de çıkan sonuçların mantıklı olduğunun sağlaması vajina derinliğinin 10-13 cm olduğu düşünülürse gayet anlam kazanmaktadır.

Bir cevap bırakın