erkek kendikendini tatmin ederek otuzbir çekerek boşalması

Soru

arkadaşlar eskiden kendimi tutamazdım sürekli mastürbasyon yapma ihtiyacı duyardım, günde 3-5 kere bile yaptığım oluyordu. sanırım bir yıl önceydi bu siteden sormuştum. aldığım cevapta kendimi tutmam gerektiğini anladım, siteyi okudukça çok yanlış şeyler yaptığımı fark ettim. gittikçe 31 çekmeyi kademeli olarak azalttım. artık ayda bir yada iki defa yapıyorum daha fazla yok. hem kafam daha iyi çalışıyor hem cinsel isteğim düzeldi. yıllarca 31 çekmekten kendimi yıpratmışım farkında değildim. şimdi tek sorun biraz erken boşalma var. ama onun içinde önümüzdeki aylarda param olunca erken boşalma eğitim mastürbatörü alcam. aslında kötü değil 3-5 dk ya boşalıyorum ama bunu 10 dakika üstüne çıkarsam iyi olacak. soru sormak babında değil bu şekilde kendini tüketen arkadaşlara fayda olsun yanlışlarını görsünler anlasınlar diye yazmak paylaşmak istedim.

Cevaplar ( 4 )

 1. 2

  ne güzel gerçekten unca zmaan sonra yazılanalrı okuyup bir nebze olsun ders alanları görmek yine siteye gelip birşeyler yazmak için güç veriyor. kimi zaman ne diye giriyorum bu siteye boş muhabbet zaten cevap yazanlarda fayda olmak için değil trol yapmak dalga geçmek için geliyorlar, okuyanlarda bir gram ciddiye almıyorlar hebaya zaman kaybı diye düşünüyorum. hatta @ADMİN bi zahmet, boş muhabbet yapan, cevap içermeyen, soruyu sorana bir gram bile fayda sağlamayan konu ile alakasız içerikleri silin gitsin. bazen bunları görünce bir kelime cevap yazasım gelmiyor.

 2. 3

  arkadaşlar sağlıklı bir cinsel hayat için bilinçli olmak çok önemli

 3. 2

  iyi olmuşta bırakmışsınız. mastürbasyon yapmaktan tükenen, genç yaşta erkekliği biteni çok gördük bu sitede. neyse ki doğruyu vaktiyle görüp hatadan dönmüşsünüz.

 4. 5

  bırakmamak bırakmaktan her zaman daha iyidir o yüzden siz siz olun yapmayin

Bir cevap bırakın