bakire kızların erkek arkadaşını tatmin edebileceği cinsel fanteziler

Soru

Marhaba:) şuan ki sevgilimle sadece arkadan yapıyoruz vajinal seks yapmadık hiç, bakireyim bundan dolayı da yapabileceğimiz pek bir fantazi bulamıyoruz o da tatmin olamıyor bundan. Onu tatmin edecek fantaziler nelerdir? neler önerirsiniz?

Cevaplar ( 4 )

 1. 4

  telefonda sanal seks yapın beraberkende birbirinizi okşayın birlikte banyo yapın yada oral seksi deneyin

 2. 4

  merhaba, çoğu zaman gençler heyecan aramak için değişik yollara girip çıkmaz sokakta kalıyorlar. hem fantazi yapıp hem de bekaret hesapları yapmak biraz tezat değil mi sizce. ama yine çok istiyorsanız @kurt_like arkadaşımız bir kaç fikir eklemiş. ayrıca fantaziler kişilere ve tercihlerine göre şekillendiği için buradan yapılacak öneriler hiç size göre olmayabilir. zaten yapılacak olanı yapıp anal ilişki yaşıyorsunuz, buna rağmen erkek arkadaşınız tatmin olmuyorsa, daha başka oral seks, elle tatmin, yalayarak tatmin, ayakları kullanarak tatmin, yüze yada ağıza boşalarak tatmin, göğüs arasına sürtünme, bir birinize mastürbasyon yapmak, değişik fetish fantazileri, köle-sahibe yada dikte rollü fantaziler, bunlar kesmediyse strapon pegging, kendi yüzüne boşlama, prostat masajı, çapraz giyine crossdresser fantazileri gibi daha çılgın şeylerde deneyebilirsiniz.

 3. 3

  yazınca kızıyorlar, özelden sonra hakeret ediyorlar, her şeyi yaşayıp sonra bekaret diyorlar. hah buldum sizin için güzel bir fantazi önerim var. bir tane bekaret kemeri alıp giyin sonra anahtarını köprüden boğazın serin sularına atın. sevgilinizde suya atlayıp anahtarı bulmaya çalışsın, nasıl ? biraz iraonikmi oldu ne 🙂

 4. 7

  Anal seks yapıyorsunuz ve bakiresiniz? Sadece kızlık zarınız zarar görmemiş, sürpriz siz bakire değilsiniz 🙂

Bir cevap bırakın