erkek arkadaşım sürekli cinsel konulardan konuşuyor

Soru

erkeklerin cinselliğe olan aşırı ilgisini anlayamıyorum. tamam insanın hoşuna gider falan da gün boyu cinsellik mi düşünür, normal bir zamanı yok mu adamların. 3 aydır başka şehirdeyim, yeni yılda döneceğim, erkek arkadaşımla bu sebeple daha çok özel mesajlaşma yapıyoruz. günün hangi saati yazarsam fark etmez sürekli cinsel şeyleri gündeme getiriyor. kış geliyor bir mont alacağım diğeri eskidi, aklımda 2 model var sence hangisi dedim resim gönderdim. tüylü olanını al dedi biraz kalın değil mi diyorum içine hiç bir şey giymezsin diyor. hem daha seksi olur deyip cinsel şeyler anlatmaya başlıyor. cidden artık cinsel muhabbetlerden gına geldi. bana bi daha sapıkça konuşursan seninle bozuşuruz dedim onu bile ciddiye almadı, üstüne kim kimi bozacak diye cinsel şaka yaptı. tüm erkekler böyle mi, bu ilişkiden artık sıkıldım. sonlandırma zamanı geldi gibime geliyor.

Cevaplar ( 4 )

 1. 5

  sapık adamlar dolu, dışarıdan bakıyorsun yakışıklı aklı başında sanıyorsun, delinin sapığın önde gideni çıkıyor. aynı duurm kadınlarda da var. kimse artık güründüğü gibi çıkmıyor. kimseye ayrılın demem ama şimdi mantıklı düşünmek değerlendirmek gerekirse, hayat müşterek, bir ömür yaşayacağın insanla geçinmen uyumlu olman lazım. eğer uyum yoksa bu hayat geçer mi sürekli gıcık olduğun biri ile tahammül nereye kadar ? bu durumda eğer uyum yoksa uyumlu olacağınız birisini bulmanız daha doğru olacaktır.

 2. 2

  böyle adamlar sıkıntılı, onların tek derdi seks seks seks, işiniz düştüğünde lazım olduğunda erkek aranıyor dediğinizde yok, sıvışmış. siz bilirsiniz ama @sissy-m çok mantıklı yazmış, böyle uyumsuz biri ile evlenilmez.

  • 3

   bak seni çok iyi anlıyorum biliyor musun, her şey sadece seks demek değil bu hayatta, ama sekssiz de olmuyor en güzeli öze önem vermek, güzel bir ruhun bedeninde kaybolmak yoksa güzel bir bedende ruhu görmedikçe bir anlamı yok

 3. 5

  evli olsanız bu alakasını anlardım ama bence niyeti kötü. evlenseniz bile başka başka huyları çıkabilir. hatta uluorta seks isteyebilir. bence ondan geç olmadan ayrılın @atarlikiz45 hanım

Bir cevap bırakın