ciddi erkek sevdiği kıza cinsel erotik mesajlar atarmı

Soru

Herkese merhaba siteyi birkaç hafta önce keşfettim yazılanların seviyeli olması ile bana güven verdi. sevgilimle bazı tatsızlıklar yaşıyoruz bende bu konuda soru sorma ihtiyacı hissettim. başlıktaki gibi sevgilim beni çok sevdiğini gelecek ve evlilik düşündüğünü bu konuda ciddi ve kararlı olduğunu söylüyor. ben sana asla başka gözle bakam diyor. lakin tüm bunların aksine benim kızmama ve böyle konuşma dememe rağmen cinsel şeylerden bahsediyor, seksle ilgili mesajlar atıyor. sonra cinsellikte hayatın bir gerçeği, her evli çift seks yapıyo diyor. bende bunu evlendikten sonra konuşalım deyince bozuluyor, sen ban güvenmiyorsun deyip trib atıyor. gerçekten ciddi samimi olan bir erkek böyle şeyler söyler mi, dedikleri normal mi ? açıkçası ben hoşlanmıyorum bu tip konulardan, eski kafalıyım belki bilemiyorum ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 5

  Ciddi düşünüyor ise yazismaktan birşey çıkmaz ama cinsellik yasayalım nolucak nasıl olsa evlenicez ne diyor ise o zaman başka. Evlenme vadiyle sizden yararlanma ihtimali doğar iş başka yere gidiyordur.

  • 3

   işte tamda verlmesi gereken cevap budur. murat bey haklı. ciddi erkek sevdiği kadına evlenmeden önce böyle şeyler söylemeye utanır, gözünden bile kıskanır, kendi mahremi gibi görür, onu kıracak incitecek seylerden kaçınır. eğer seks cinsellik bahsediyorsa niyeti sizi bu düşüncelere alıştırıp, sonunda azdırıp tahrik ederek cinselliğe fırsat yaratmaya çalışmaktır.

 2. 3

  ciddi erkek ne ya ? öyle bir erkek türü kaldımı dünyada. günümüz erkekleri, aşkım evleneceğiz tabi şimdi bunu konuşmayalım, sen söyle geç yatağa senle bi deneme seksi yapalım kafasındalar. nişanlısına bile saygı göstermiyor, helalim olacak bu kız benim böyle birşey nasıl düşünürüm demiyor. nede olsa nişanlıyız ne fark eder evleneceğiz ya, gel düzüşelim, ha geç ha erken ne fark eder diyor. onu bunu boşver, burada düşünce önemli, bu adam senin düşüncelerine daha bu günden aykırı geliyorsa sence bir ömür birlikte geçermi ? uyumsuzluk daha baştan belli değilmi ? kusura bakma bir elmanın iki yarısı değilsiniz. sen diğer yarını aramaya devam et bence.

  • 3

   Herkesi bence katmamak lazım ne kadını ne erkegi aynı değiller vardır oyleleride

Bir cevap bırakın