erkeğin cinsel eylemlere mesafeli olması

Soru

merhaba, eşimle evlenmeden önce onun bana karşı yaklaşımı ve tavırları sürekli mesafeliydi. bir raddeye kadar geliyor seviyesini koruyordu. bende bunu bana olan saygısından yada evlenmeden önce cinselliğe olumsuz bakış açısından olduğunu düşündüm. evlendik yıllar geçti ancak eşimin bu durumu devam ediyor. seks yapmıyor mu, yapıyor ama bir şeyler eksik, şehvet yok istek yok tutku yok, ateşli arzulu bir cinsellik yaşamadım hiç. erkeğin böyle olması normal mi ? bazı erkekler böyle olabilir mi ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 6

    yaşınız belli değil. yaşa göre cevabı değişebilecek bir soru. 20-30’lu yaşlar için bence normal bir durum değil. işi çok zor ve stres altında olabilir mi diye aklıma geliyor.

  2. 5

    açıkçası hiç normal değil. tamam başta saygıdan dolayı yaklaşmadı, daha sonrasında da yaklaşmıyor olması, eşinizde bir eksiklik olma ihtimalini akla getiriyor. mesela hormonal manada belki bazı hormon seviyeleri çok düşüktür. başka bir ihtimal ise eğiliminin tam olarak kadınlar olmaması farklı beklentide olması olabilir. eşim gay mı diyeceksiniz, gay değil tabi ama kadınlar çok heyecan vermiyor olabilir. başak bir ihtimal adamın mizacı budur, adam azgın istekli değil nispeten aseksel denilebilecek gruba daha yakındır. aslında bunları onula konuşsanız ona sorsanız ? bu sayede merak ettiklerinizi öğrenebilir, varsa bir sorun çözümü için yol arayabilirsiniz. yani bu şekilde varsayımlarla ilelemek zor yani.

  3. 3

    daha en baştan beri adamda bir sorun var gibi. bencede normal değil sanki. erkekler daha azgın olurlar, rahat dur dersin duramazlar. sizde durumun tam tarsi olması dşündürücü. lakin adamanın neyi var sorunu ne bunu bizim bilmemiz imkansız. sizin onunla konuşup çözmeye çalışmanız lazım.

Bir cevap bırakın