travesti ile acaba pasif oldum mu diye düşünmekten kafayı bozdum

Soru

arkadaşlar ben travestiler ile ara ara aktif ilişkiye giren birisiyim. geçen gece devamlı gittiğim bir transa gittim. 3-4 tane bira içmiştim kafam biraz matizdi ama sarhoş değildim. travestiye aktif oldum sabah 9-10 gibi aklıma bir anda acaba dün pasif mi oldum diye bir düşünce geldi. kafamda kurmaya başladım, sanki aktif olduğumu sanarken pasif olmuşum gibi geliyor. takıntı mı yapıyorum yoksa öylemi oldu düşünmekten çıldıracağım. daha önce hiç pasif olmadım pasif olmuş olsaydım kesinlikle net şekilde hisseder miydim ? acı falan hissettiğimi hiç hatırlamıyorum. penisi çok büyük ve kalın olan bir trans değil. kendisini arayıp sordum hayır öyle bişey olmadı dedi ama yine de bunu düşünmekten kendimi durduramıyorum. kendimi zorluyorum hatırlamak için ama net şekilde öyle bişey oldu mu olmadı mı işin içinden çıkamıyorum. bu konuda tecrübeli arkadaşlar yazarsa sevinirim. pasif olsam acımama ihtimali var mıydı ? o an hissetmemiş olabilir miyim? düşünmekten çıldırcam neredeyse.

Cevaplar ( 3 )

  1. başkan gümüzde onca eskort yada sekse meraklı hatun falan varken ne işin var transların yanında. gördğün gibi bu durum yavaş yavaş pisikolojine işliyor, gün gelecek aktif olmaktan çok pasif olmanın merakını ve hayalini kurmaya başlayacaksınız. hayal etmek yetmez gerçekleştireceksiniz. sonra bu daha çok hoşuma gitti deyip aktif olmayıda bırakabilirsiniz. unutmayın olmadık şeyler yapmak ruhunuzda ve bilinç altınızda tahribata sebep olur. sonunda bir sürü kişi ile aktif pasif ne olduğu belirsiz sınırsız ahlaksız grup ilişkiler yaşamaya başlarsınız. sırf bir anlık heves ve şehvetle kendinize reva gördüğünüz hayat bu olmamalı. bence vazgeçin bu işlerden, artık psikolojiniz bile kaldırmıyor farkında değilmisiniz.

  2. eğer penisi hayvan gibi değlse pasif olsanız bile acı vs. hissetmezsiniz. kayganlaştırıcı kullanıyor çünkü.

  3. kafanıza takıp psikolojinizi etkileyeceğine o günü olmamış gibi düşünün. kalın değil ve inceyse yaptığını hissetmemeniz normal o anın verdiği zevkle yapmış olabilir. olan oldu diyip o günü düşünmeyin

Bir cevap bırakın