chastity sevgili köle yapma mistress olmak

Soru

tam olarak bende ne yazacağımı bilemedim tam anlatamadım sanırım. baştan anlatmaya çalışayım, çalıştığım ofise evrak getiren biri var, zaman içinde samimiyetimiz ilerledi. o bölümü uzatmadan atlıyorum. bir cinsel hayatımız var ancak o daha çok heyecan arayışından bahsediyor. çok azgın olduğunu ve dizginlenmesi gerektiğini bunun içinde ipleri eline alacak sahibe gibi dikte edecek biri lazım, buda sen oluyorsun diyor. bana birkaç film ayrıca bazı pornolar da izletti hiç görmediğim acayip şeyler. chastity (yanlış yazmıyorumdur umarım) takılan bir erkeğe dikte eden kadınlar, ona eziyet edip tatmin olmasına izin vermiyorlar. eziyet değil adam bundan haz alıyor senin de böyle yapmanı istiyorum diye anlatıyor ama adamın canı acıyor görüyorum nesi zevki bunun ben izlerken o adama acıyorum dedim. hayır acısız olacaksın sen mistress gibi ben ise köle gibi olacağım sen bana emir verip görevler yaptıracaksın ve gerekirse ceza vereceksin diyor. tamam ama ya canın acırsa diyorum acısın zaten sen biraz sert olacaksın diyor. sana bir sürü şey alacağım onları üzerimde kullanacaksın diye anlatıyor. ben çok şaşkınım bana biraz zaman ver bunları hazmetmem, alışmam, anlamam lazım dedim. sürekli soruyor düşündün mü diye. ben hiç hazır değilim istemiyorum böyle bir şey yapmak, ne güzeldi işte cinsel hayatımız ikimizde tatmin oluyorduk. ne gerek var şimdi bu gibi şeyleri. o çok istekli onu da kırmak incitmek istemiyorum ama sanki hiç istemden onun zoru ile de yapmaya çalışmak nereye kadar. sizce ne yapmam lazım ? umarım anlatabilmişimdir, dominant fantaziler falan diyor anlayamıyorum, çünkü bunlar benim için epey karışık şeyler.

Cevaplar ( 2 )

  1. 0

    sonuçta fantazi dünyası her iki kişininde zevk aldığı şeylerden oluşur. biri sevk alıyor diğeri bundan nefret ediyorsa o fantazi değil işkence ve zorbalık olur. sonuçta zorla ısrarla yapılan bir şeyden kişi haz almaz. diyelim ki bir gönül hatır meselesi kıramıyorsunuz hadi bir kere deneyelim dersiniz sabretmeye yapamya çalışırsınız. baktınız ki olur gibi idare edebiliyorsanız devam edersiniz. yok olmuyorsa size çok ters geliyor bunu yapmaya çalışmak rahatsızlık veriyorsa o zaman söyleyin olmuyor yapamıyorum lütfen bu konuda ısrarcı olma diye konuşun. anlamıyorsa da o halde sizi anlamayan dinlemeyen duygularınızı önemsemeyen bencil davranan biri ile bu ilişkiyi sürdürmeye çalışmanın bir anlamı yoktur ve nokta koymayı düşünürsünüz.

  2. 0

    belli ki siz bu konuya olumsuz bakıyorsunuz. sırf onun ısrarı ile kendinizi ikna etmeye çalışıyorsunuz. bu halde olumsuz iken zaten olumlu bir sonuç çıkmasını beklemeyin. partnerinizle konuşun kesin net olun, istemiyorum deyin, hoşlanmıyorum deyin. bu gün bunu yaparsınız yarın daha farklı şeylerle gelir, sizde hep bunları yapacakmısınız. bir birine karşı saygı göstermek burada başlıyor, insan karşısındakine istemediği şeyi yaptırmaya çalışmamalı. ayrıca @bybliss dedikleride gayet mantılı bularıda değerlendirebilirsiniz.

Bir cevap bırakın