ideal erkek fiziği kızların beğendiği hangisi

Soru

merhaba arkadaşlar ben 18 yaşında biriyim, şu ana kadar hiç sevgilim olmadı. tabi birazda kendimi beğendirmek için bir şeyler yapmak istiyorum, kıyafet seçimi ve vücut yapma ile başlasam diyorum. hani ilk görüşte yada karşılaşmada pozitif etkileyici olsun diye. internette araştırdım hatta yapay zekaya da sordum bu konuda fikir almak için net bir ideal model belirleyemedim. bir kızların kafasındaki ideal erkek fiziği nasıl, iki kızlar nasıl giyinen erkekleri beğenirler ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 0

    sorduğun sorunun net bir cevabını sana kimse veremez. çünkü her kadinin beklentisi ve hayalleri farklıdır. beğenmek, beğenilmek sadece ilk adım. bundan sonrası tecrübe, zeka ve paradır. yani son üçlüyü tamamlayamazsan o vücudunun hiçbir önemi kalmaz güzel kardeşim. tabii fit bir vücuda sahip ol kendini geliştir. ama bunu kadinlar için değil kendin için yap.

  2. 0

    ideal fizik diye bir kavram çok genel bir tanımlama olur. herkesin beklentisi ve hayat şartları kendi içinde değerlendirilmelidir. ancak herhangi bir sağlık problemi yoksa fazla kilolu olmamak, spor yapabilmek kendinize yapacağınız temel yatırımdır. bunları birine beğendirebilmek için değil kendinizi ayna karşısında daha güzel görebilmek için yapın. görünüş ilk intiba olarak önemli olsa da iletişim ve sosyal becerileriniz zayıfsa görünüşün pek bir kıymeti kalmayacaktır.

  3. 0

    malesef sizin düşündüğünüz gibi bir ideal kalıp yok. herkesin beklentisi farklı, birinin hoşlandığından bir başkası hoşlanamyabilir, planlar ters tepebilir. ben her zaman söylüyorum, başkasını taklit etmeye çalışmayın kendiniz neyseniz o olun diye. rol yapmayın kendinizi başkasına maskalerin ardından tanıtmayın. gün geliyoır maske düşüyor gerçekler orta çıkıyor ben kimile evlenmişim durumu oluyor. tabi bu yapamcık evlilik bitiyor. tabi kendiniz gibi olun derken kötü yönlerinizi de olduğu gibi kullanın demek değil. varsa kötü huylarınız alışkanlıklarınız bunlardan kurtulmaya düzeltmeye bakın.

Bir cevap bırakın