en ufak olayda bile hemen erekte oluyorum

Soru

İki yıldır iş yoğunluğu ve pandemiden dolayı sevgililik olaylarına ara verdim. İki yıldır sevgilim olmadı. Şu aralar ereksiyon hakimiyetini sağlayamıyorum. Misal beğendiğim biriyle konuşmayı düşünüyorum fakat alt taraf benden önce ayaklanıyor. O an hiçbir şekilde cinsellik düşünmüyorum. Sadece tanışıp, sohbet edip flörtleşmek istiyorum fakat penisim ereksiyon olmaya başlıyor. Durum böyle olunca da beğendiğim biriyle tanışasım da gelmiyor. Sonuçta flörtleşirken kalkarsa kendimi karşı tarafa kötü göstermek istemiyorum. Penisimi nasıl kontrol edebilirim. Tekrardan hakimiyeti nasıl sağlayabilirim?

Cevaplar ( 3 )

  1. 3

    haytın bazı dönemlerinde böyle dengesizlikler yaşamak normal. bazen coşuyor bazende duruluyor. lakin kafya takacak bir durum değil yaş ilerledikçe otomatik olarak cinsel işlev sorunları isteksizlik, sertleşme kalkma sorunları, erken boşlama, haz zevk alamama gibi şeyler başlayacak. şimdi kalkıyorken bunu dert etme, gayet normal.

  2. 3

    erkek dediğin en ufak kıvılcımdan alevlenmeyi ve bu alevi kontrol etmeyi bilendir. alevlenip sonra hemen kısa süre sonra geçip gidiyorsa o erkekte iş yoktur. ergenlik sonrası erkeklerin azgın bir dönemi oluyor, her şeye kerkiniyorlar, duvar çıka önlerine duvara şey edecekler. işte o dönemin olması normal, bir süre sonra o dönem geçip gidiyor, azgın tavşan; papağana dönüşüyor, bacak arası değil ağzı laf yapmaya başlıyor. soruyu soran arkadaşın burdan çıkaracağı anlam her şey normal, zamanla tüm bu düzensilikler ortadan kalkacak, her şey yatışacak. bunları dert etmesin.

  3. 5

    düzensiz cinsel hayat sonucu ortaya çıkabilen ve düzen sağlanmazsa ihtidarsızlık benzeri cinsel kontrolsüzlük sorunları yaşanabilir. erkeğin en başarılısı bu kontrolü tam olarak sağlayabilendir.

Bir cevap bırakın